Инфракрасный обогреватель электрический напольный C750 Код 2744061

 • 2 587грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Потужність 750Вт

  Потужність, Вт 750
  Габарити, мм 340х26+57х430
  Вага, кг 3.9
  Площа обігріву, м2
  Основний обігрів 7
  Доповнить. обігрів 11

  Серія Euro Plus представлена електричними обігрівачами конвекційного типу потужністю від 0, 5 кВт до 2 кВт, оснащеними високоточною електронною автоматикою. Наявність точної і надійної автоматики дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат при мінімальному споживанні електроенергії на 25 менше в порівнянні з масляними радіаторами.
  Обігрівачі серії Euro Plus легко і швидко монтуються на стіну або встановлюються на спеціальні ніжки додаткова опція.
  Основу обігрівачів складає суцільнолитий монометаллический нагрівальний елемент Schwarz CV®, що забезпечує швидкий нагрів до необхідної температури, абсолютно безшумну роботу, максимально високий ККД близько 99 і збереження природної вологості повітря в опалювальному приміщенні.
  Нагрівальний елемент Schwarz CV® прозорий по вертикалі і має форму дифузора, що перешкоджає осіданню і згоранню пилу на поверхні елементу і сприяє активному руху потоку повітря.
  Конструктивні особливості конвекторів серії Euro Plus виключають виникнення сторонніх шумів при нагріві і охолодженні електричних обігрівачів і гарантують повну безпеку в експлуатації відсутність гострих кутів, нагрівання поверхні не вище 60°С.
  Електронна автоматика витримує перепади напруги від 150 В до 242 В, що найбільш актуально при частих «стрибки» напруги. На випадок можливих перебоїв з електроживленням в обігрівачах передбачена функція авторестарта, відновлює роботу приладу в колишньому режимі.
  Вбудований блок керування електричних обігрівачів включає в себе електронний термостат і перемикач режимів
  «комфортний режим»
  «режим зупинки»
  «програмування»
  «зупинка»
  «антизамерзання»
  «економічний»
  Цифровий електронний термостат забезпечує підтримання температури в приміщенні з точністю 0, 1°С.
  Серія Euro Plus виконана в сучасному дизайні. Спеціальне міметичну покриття «Хамелеон» дозволяє приладу приймати переважаючий в приміщенні колір. Висока якість технології ідеально доповнює елегантно стримана форма.
  Обігрівачі мають II клас електрозахисту, не вимагають спеціального підключення до електромережі і не потребують заземлення, що дозволяє залишати їх включеними 24 години на добу. При точному дотриманні правил експлуатації виключена будь-яка можливість займання.
  Всі моделі серії Euro Plus виконані в бризгозащищенном виконання IP 24 і можуть застосовуватися навіть у вологих приміщеннях.
  Електричні обігрівачі конвектори застосовуються в якості основного і додаткового опалення заміських будинків, міських квартир, засклених балконів, зимових садів тощо, а також у павільйонах, торгових наметах та інших місцях, де електричне опалення є єдино можливим.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход