Электрический обогреватель конвекционный ЭМТК — 500220 Код 2728081

 • 0грн.
 • Описание

  Конвектор BALLU серії Camino не має собі рівних, це чудовий високоефективний обігрівач, розроблений із залученням італійських дизайнерів.

  Каталог конвекторів

  Каталог конвекторів BALLU

  Серія Camino Mechanic

  Конвектор BALLU серії Camino не має собі рівних, це чудовий високоефективний обігрівач, розроблений із залученням італійських інженерів і дизайнерів. Його унікальність полягає в інноваційній технології обігріву, отриманої завдяки ексклюзивної конструкції корпусу.Прилад оснащений іонізатором тільки моделей Camino BEC/E, датчиками від перегріву і перевертання тільки моделей Camino BEC/E.

  Конвектор BALLU Camino mdash абсолютно безшумний і економічний електричний обігрівач з електронним термостатом. У приладі встановлено нагрівальний елемент нового покоління Double-U-Force. Він не спалює кисень і не сушить повітря, дозволяє економити електроенергію за рахунок високого ККД більше 90. Монолітна структура алюмінієвого нагрівального елемента забезпечує абсолютно безшумну роботу і відсутність тепловтрат.

  Переваги електричного обігрівача Camino Mechanic

  1. Потужний повітряний потік

 • Нагрівальний елемент Double-U-Force

  mdash ККД більше 90

  mdash Монолітна структура

  mdash Відсутність тепловтрат

  mdash Абсолютно безшумна робота

  mdash Не спалює кисень, не сушить повітря

 • Конвекційна камера збільшеного розміру
 • Звуження камери для збільшення тиску нагнітання і гарячого повітря
 • Швидкий вихід нагрітого повітря через направляючі заслінки спеціальної форми
 • Низька температура корпусу передня панель дистанційована від нагрівального елемента
 • Потужний потік гарячого повітря
 • Унікальна форма конвектори BALLU серії Camino, розроблена із залученням італійських інженерів і дизайнерів, виправдана не тільки зовнішньою привабливістю, а й інноваційною технологією обігріву, отриманої завдяки ексклюзивної конструкції корпусу. Технологічний дизайн BALLU Camino дозволяє створити потужний повітряний потік. Одне натискання кнопки, і Ваш будинок наповнений турботливим теплом.

  2. Високоефективний і економічний нагрівальний елемент Double-U-Force подвійна потужність

  mdash ККД більше 90

  mdash Монолітна структура

  mdash Відсутність тепловтрат

  mdash Абсолютно безшумна робота

  mdash Не спалює кисень, не сушить повітря

  3. Система захисту

  Безпека приладу гарантує датчик від перегріву, який відключає обігрівач в екстреному випадку. Низька температура корпусу, досягнута завдяки унікальній конструкції корпусу Camino, виключає можливість небезпечних опіків.

  4. Механічний термостат

  Конвектор обладнаний точним і надійним механічним термостатом, який підтримує в обслуговуваному приміщенні задану температуру з точністю до 1° С. Механічний термостат забезпечує безперебійну роботу електрообігрівача протягом тривалого періоду часу без відключення. Таким чином, в приміщенні створюється найбільш комфортний мікроклімат без зайвих витрат електроенергії.

  5. Універсальний монтаж

  Універсальний монтаж електричного обігрівача передбачає можливість настінного, так і підлогової установки.

  Настінна установка здійснюється з допомогою монтажного кронштейна і кріпильних елементів входять в комплект. При цьому необхідно забезпечити вільний простір для циркуляції повітря не менше ніж по 100 мм праворуч, ліворуч, знизу, зверху та спереду від приладу.

  Підлогова установка здійснюється шляхом прикріплення до нижньої панелі конвектора спеціальних металевих ніжок з коліщатками входять в комплект разом з кріпильними елементами

  6. Гарантія якості

  Електрообігрівач Ballu сертифікований на території Росії і відповідає вимогам нормативних документів по ГОСТ. Гарантія на прилад становить 2 роки.

  7. Призначення

  Електричний обігрівач BALLU Camino широко використовується для швидкого та ефективного обігріву приміщень різного типу від міської квартири або офісу до торгового павільйону або дачного будиночка.

  8. Дизайн

  Завдяки сучасному дизайну і над компактним розмірам електрообігрівач вдало вписується в будь-який інтер'єр. Габарити приладу відповідають європейським стандартам.

  Відмітні особливості конвекторів Camino з механічним термостатом

  mdash Швидкий і ефективний обігрів будь-яких приміщень

  mdash Високонадійний механічний термостат

  mdash Просте управління температурою нагріву

  mdash Нагрівальний елемент Double-U-Force

  mdash Подвійна потужність нагрівання ступеневе перемикання I/II крім моделі BEC/M-500

  mdash Зберігає кисень, не сушить повітря

  mdash Швидкий вихід на максимальну температуру

  mdash Абсолютно безшумна робота

  mdash Економічне енергоспоживання

  mdash Функція Auto Restart

  mdash Низька температура корпусу mdash не більше 65° С

  mdash Система захисту від перегріву

  mdash Бризгозащітное виконання IP24

  mdash Настінна і підлогова установка

  mdash Гарантія 2 роки

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ЦІНИ

  Camino BEC/M-500 Camino BEC/M-1000 Camino BEC/M-1500 Camino BEC/M-2000 Електрична потужність 500 Вт 500/1000 В 1750/1500 Вт 1000/2000 Вт Площа приміщення 5-8 м2 5-15 м2 7-20 м2 20-25 м2 Підключення 220 В/50 Гц 220 В/50 Гц 220 В/50 Гц 220 В/50 Гц Габарити ВхШхГ 460? 400 ? 75 мм 460x640x55 мм 400x930x55 мм 400x1260x55 мм Вага 4, 1 кг 4, 0 кг 4, 7 кг 6, 3 кг

  Характеристики, зовнішній вигляд і комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Будь ласка, уточнюйте специфікацію конкретної моделі у менеджерів нашого магазину.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход