БиЛюкс У2000 бытовой средневолновый потолочный инфракрасный обогреватель с открытым теном Код 25765820

 • 2 599грн.
 • Описание

  Білюкс У2000 застосовується для повного або локального обігріву приміщень. Може використовуватися на відкритому повітрі для цілей обігріву або вирішення технологічних завдань наприклад, сніготанення.

  Прилади повинні розташовуватися таким чином, щоб перекривати зону обігріву. Зазвичай вони розміщуються на висоті 2-2, 5 м від землі. На відкритих верандах та терасах, як правило, для підйому відчутною температури на 10° C необхідно забезпечити щільність теплового потоку 750-1000 вт/м2 площі, що обігрівається. Верхня межа відноситься до споруд без стін, з одним стелею. Нижній mdash до тих, де простір закрито з 3х сторін. Потреби в теплі для ізольованих об'єктів розраховуються в звичайному порядку. Так, для повністю скління зимових садів необхідна потужність становить 250-300 Вт/м2.

  Установка приладів дуже легка завдяки 2-м монтажних скоб, що входять в комплект поставки. Вони кріпляться тільки на вертикальній стіні під необхідним кутом стандартний кут нахилу скоби або горизонтальному стелі, але без нахилу відстань до стелі не повинно бути менше 150мм. Відстань між скобами вибирається довільно, з точки зору зручності кріплення. Прилад просто вставляється в скоби, після чого фіксується стяжними гвинтами. Прилади можуть кріпитися до стелі на розтяжках, однак у будь-якому випадку вони повинні розміщуватися з горизонтальним розташуванням поздовжньої осі.

  Підключення виконується на постійній основі. Прилади серії У слід встановлювати за всеполюсным автоматом захисту. Клемна коробка передбачає можливість шлейфового приєднання кабелем 3 х 1, 5 мм 2+ земля.

  Використовують промислові цехи, теплиці, кафе, ресторани, для локального обігріву робочих місць в приміщеннях, що обігріваються і т. д.

  Технічні характеристики

  • Довжина, см 193
  • Ширина, см 12
  • Товщина, см 8
  • Вага, кг 8
  • Напруга, В 220
  • Мінімальна висота стелі, м 3, 5
  • Опалювальна площа, м. кв 20 - 40
  • Номінальна потужність, Вт 2000

  Гарантія 1 рік.

  Термін служби 15 років.

  Відмінний варіант для заміських будиночків в які ви приїжджаєте на вихідних.Опалювати дачний будиночок постійно немає сенсу.При нагріванні приміщення масляними або іншими видами обігрівачів на прогрів приміщення може витратити цілий день, з-за цього один день відпочинку буде втрачено. Чим нагріти на час приїзду

  Можна встановити Білюкс-У2000 програмованим терморегулятором. За рахунок програми Білюкс-обігрівач включається за заданий час до вашого приїзду, нагріває приміщення і надалі працює на підтримання потрібної температури дозволяючи економити на витратах элекроэнергии.

  Монтаж інфрачервоного обігрівача тут

  Вплив інфрачервоних променів на здоров'я людини тут

  Основні переваги інфрачервоного опалення перед іншими видами опалювальних систем тут

  Для більш зручного та економічного використання інфрачервоного обігрівача ми рекомендуємо використовувати терморегулятор

  Купити інфрачервоний обігрівач можнаДніпропетровську, Запоріжжі, Луганську, Полтаві, Донецьку, Чернігові, Харкові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Вінниці, Кіровограді, Нікополі, Сімферополі, Криму, Сумах, Черкасах. Найкраща ціна, зручна доставка.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход