Инфракрасный обогреватель Билюкс Б1000 — энергосберегающий Код 22934927

 • 1 699грн.
 • Описание

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б1000

  Кращий друг людини в опаленні квартири, будинки, дачі

  Б1000 здатний повноцінно обігріти лоджію і перетворити її на ще одну кімнату.

  Відмінна модель для обігріву рослин в теплиці.

  Стельовий обігрівач Білюкс Б1000 mdash один з побутових обігрівачів Білюкс, які представлені трьома моделями Б600, Б1000 і Б1350.

  По потужності, висоти підвісу і опалювальної площі Б1000 займає середнє положення серед побутових інфрачервоних обігрівачів цієї торгової марки. Він значно потужніший Білюкс Б600, але слабкіше Білюкс Б1350, який здатний обігріти самі холодні приміщення.

  Модель Білюкс Б1000 поєднує в собі дуже м'яке, комфортне тепло і достатню потужність, щоб її можна було використовувати для обігріву всієї квартири або невеликого будиночка.

  Під цим обігрівачем люблять ніжитися домашні вихованці. Біля нього грають діти.

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б1000 дуже простий в установці, все що потрібно ndash дриль, дюбелі, шурупи. Включаємо в електромережу як звичайний побутовий прилад.

  Оптимальна висота підвісу стельового обігрівачі Білюкс Б1000 ndash 2, 5 метрів. Можливе відхилення від цієї величини порядку 10 див. Також необхідно враховувати, що розмір кріплення ndash це ще до 10 см висоти. Тому висота стелі повинна бути не нижче 2, 7 метрів.

  • Габарити ndash 1500х160х40 мм
  • Вага ndash 4, 5 кг
  • Напруга ndash 220 Вт
  • Номінальна потужність ndash 1 кВт
  • Фактично споживана потужність ndash 330 Вт
  • Висота підвісу ndash 2, 4-2, 6 метрів,
  • Площа обігріву при основному опаленні ndash 10 квадратних метрів.
  • Площа обігріву при додатковому опаленні ndash 20 квадратних метрів.

  Фактично споживана потужність ndash це робота стельового обігрівача в режимі підтримки температури з використанням терморегулятора. Терморегулятор буде відключати Білюкс Б1000, якщо температура буде перевищувати задану величину. Тому обігрівач буде працювати не постійно, і в середньому споживана потужність буде в 3 рази менше номінальної, тобто 330 Вт.

  Стельовий обігрівач Білюкс Б1000 в основному опаленні

  Інфрачервоний стельовий обігрівач ТМ Білюкс Б1000 здатний ефективно обігріти 10 квадратних метрів. Таким чином, з розрахунку один обігрівач на 10 квадратних метрів можна створити з Білюкс Б1000 основне опалення квартири, будинку або дачі. Ця модель обігрівача здатна підняти температуру на площі 10 квадратних метрів з +10° С до +22° С приблизно за годину в утепленому приміщенні. Щоб обігрівати цю площу з 0° С до +20° С йому знадобитися в середньому 2 години.

  Однак, слід врахувати, що використовувати Білюкс Б1000 в якості основного опалення краще в тих квартирах і будинках, які мають хороше утеплення та низькі тепловтрати. Якщо приміщення мають великі втрати тепла, то доведеться використовувати більш потужний Білюкс Б1350. Можна обійтися і Б1000, але їх знадобитися більша кількість, а це не дуже економно.

  Якщо Ви створите опалення свого житла на основі Білюкс Б1000, то отримаєте економію + змогу налаштовувати і керувати системою опалення. Відчуття тепла в квартирі буде таким же, як під час прогулянки теплим літнім вечором.

  Інфрачервоний обігрівач Б1000 в додатковому опаленні

  Якщо у квартирі або будинку вже працює система опалення, то стельовий обігрівач Білюкс Б1000 зможе створити додатковий обігрів в спальні, кухні, дитячій кімнаті і т. п. В цьому випадку одного обігрівача буде достатньо на 20 квадратних метрів. Білюкс Б1000 створює дуже м'яке тепло, тому його можна встановлювати безпосередньо над робочим столом, ліжком і т .п. Головне, витримувати потрібну висоту підвісу, щоб не виникало перегріву.

  Застосування обігрівачі Білюкс Б1000

  Також Білюкс Б1000 можна застосовувати окремими обігрівачами. Він здатний обігріти ванну кімнату, коридор, а також невеликі господарські або підсобні приміщення, де немає системи опалення.

  Цю модель обігрівача можна застосовувати для обігріву господарських будівель гаража, сараю, курника, свинарника і т. п. Б1000 дуже добре себе проявить як опалення теплиць. Він поєднує в собі достатню потужність і в той же час невелику площу обігріву, що дає хорошу економічність.

  Якщо Б1000 встановити в заскленій лоджії, то він здатний повноцінно обігріти лоджію і перетворити її на ще одну кімнату.

  Білюкс Б1000 ndash застосування на підприємствах і в організаціях

  Стельовий обігрівач Білюкс Б1000 може застосовуватися в опаленні офісів або невеликих майстерень, а також магазинів. У невеликих приміщеннях з невисокою стелею він може встановлюватися над робочими місцями. Але це повинні бути добре утеплені приміщення.

  В холодних приміщеннях Білюкс Б1000 також можна встановлювати над робочим місцем. Наприклад, в магазині. На площі 4-5 квадратних метрів він здатний підняти температуру на кілька градусів.

  Електрообігрівач Білюкс Б1000 в комбінованому опаленні

  Комбіноване опалення, що складається з Білюкс Б1000 і основного опалення, може дати суттєву економію коштів. Для комбінованого опалення у Б1000 одні з кращих характеристик. У приватному будинку в середньому на одну кімнату близько 20 квадратних метрів знадобиться всього один обігрівач, що дуже економічно.

  Про можливості електричного опалення і важливих якостях інфрачервоних обігрівачів Білюкс

  Перейти на ГОЛОВНУhellip >

  Докладна інформація про продукцію ТМ Білюкс, як обігрівачів та їх виробництві, моделях і видах створюваного опалення читати тут

  Електричне опалення Білюксhellip >

  Про принцип дії стельових обігрівачів Білюкс, інфрачервоному опаленні, його впливі на людину і навколишнє середовище

  Інфрачервоні обігрівачі принцип дії та можливостіhellip >

  Про застосування інфрачервоних обігрівачів Білюкс в побуті, які приміщення і як вони можуть обігріти дивитися тут

  Інфрачервоні обігрівачі Білюкс для опалення квартири, будинку, дачі та господарських будівельhellip >

  Приклади виконаних проектів по створенню опалення стельовими обігрівачі Білюкс дивитися тут

  Готові рішенняhellip >

  Побутових вуличних обігрівачі Білюкс, які здатні швидко прогріти дачний будиночок, створити опалення дачного будиночка в холодному сараї, на відкритій веранді і навіть в альтанці, тут

  Побутові вуличні обігрівачі Білюксhellip >

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход