Инфракрасный потолочный обогреватель Билюкс Б600 Код 22934717

 • 1 299грн.
 • Описание

  Інфрачервоний обігрівач Биллюкс Б600 mdash економне електроопалення

  Споживає як електролампочка, гріє ndash як батарея

  Сама економічна модель. Дуже широкий спектр застосування

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б600 ndash представник побутової серії моделей ТМ Білюкс. Серед інших інфрачервоних обігрівачів торгової марки Білюкс модель Б600 виділяється найменшими розмірами і малою вагою. Його легко і просто підвісити включити. У нас були випадки, коли обігрівач встановлювали навіть домогосподарки.

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б600 завдяки невисокій потужності створює дуже м'яке і комфортне тепло. Ви здивуєтеся, наскільки тепло і затишно буде у зоні дії обігрівача. Під ним можна працювати, відпочивати, просто жити.

  З-за низької висоти підвісу 2, 3 метра він може використовуватися навіть в стандартних квартирах багатоповерхівок. І головне ndash навіть при порівняно низьких стелях його можна встановлювати там, де людина спить, сидить за столом, відпочиває у кріслі або на дивані. Скрізь буде відчуття м'якого, комфортного тепла.

  Якщо вам не вистачає тепла будинки ndash Білюкс Б600 стане справжнім джерелом затишку. Він ідеальний для додаткового опалення або обігріву маленьких площ.

  • Габарити ndash 1000х160х40 мм
  • Вага ndash 3, 9 кг
  • Напруга ndash 220 Вт
  • Номінальна потужність ndash 600 Вт
  • Фактично споживана потужність ndash 200 Вт
  • Висота підвісу ndash 2, 3 метра
  • Площа обігріву при основному опаленні ndash 6 квадратних метрів
  • Площа обігріву при додатковому опаленні ndash 12 квадратних метрів.

  Невелика потужність дає хорошу економію електроенергії. Номінальна потужність 600 ватт. Фактично в режимі підтримки температури з використанням терморегулятора буде споживати близько 200 ватт Це сама економна модель Білюкс. Білюкс Б600 має саму низьку висоту підвісу ndash 2, 3 метра. Це оптимальне значення, але можливі відхилення в межах 10 см. Висота стелі 2, 5 метрів ndash те, що потрібно, враховуючи, що розмір кріплення ndash це ще 10 сантиметрів висоти. При більш високих стелях обігрівач кріпиться на підвісах, щоб відстань від обігрівача до статі було 2, 3 метра.

  Стельовий обігрівач Білюкс Б600 в основному опаленні

  Інфрачервоний обігрівач ТМ Білюкс Б600 не має достатньої потужності, щоб його можна було ефективно і економічно застосовувати в основному опаленні великих кімнат або залів. Але є можливість використовувати Б600 в комбінації з іншими, більш потужними моделями Білюкс.

  Стельовий обігрівач Білюкс Б600 здатний з висоти 2, 3 метра ефективно обігрівати 6 квадратних метрів. Тому ця модель незамінна для обігріву невеликих приміщень, в яких немає опалення.

  Наприклад, це опалення ванної кімнати в квартирі або будинку. Білюкс Б600 просушит її і прогріє не тільки підлогу та стіни, але навіть ванну.

  Білюкс Б600 можна встановити в коридорі, щоб забезпечити тепловий бар'єр і не пустити холод зовні всередину житлового приміщення.

  Цей обігрівач можна встановити в невеликих підсобних приміщеннях приватного будинку або дачі.

  Стельовий обігрівач Б600 можна використовувати в гаражі з низькою стелею. Він також гарний як опалення курника або козлятника невеликій площі. Може бути встановлений на заскленому балконі. У цих приміщеннях не потрібна висока температура, головне, щоб не було морозу. І Б600 з цим відмінно і, головне mdash ЕКОНОМНО впорається. Білюкс Б600 в утепленому приміщенні підніме температуру з +10° С до +22° С на площі 6 квадратних метрів за 40-60 хвилин. Щоб обігрівати цю площу з 0° С до +22° С йому знадобитися 2-2, 5 години.

  Інфрачервоний обігрівач Б600 в додатковому опаленні

  Білюкс Б600 дуже ефективний і зручний як додаткове опалення. По-перше, він самий економічний з сімейства обігрівачі Білюкс, а по-друге, він має мінімальні обмеження по висоті, і його можна встановлювати над ліжком у спальні, на кухні, в робочому кабінеті над робочим столом, над диваном у вітальні і т. п.

  Електрообігрівач Б600 в додатковому опаленні здатний економно обігріти 12 квадратних метрів, що відповідає невеликим кімнатах.

  Обігрівач Білюкс Б600 в комбінованому опаленні

  Якщо до основного опалення квартири або будинку додати Білюкс Б600 в кімнатах відповідної площі, то отримаємо супер економічне комбіноване опалення з-за низького споживання електроенергії Б600.

  Електрообігрівач Білюкс Б600 на підприємствах

  Білюкс Б600 застосовується для обігріву робочого місця. Наприклад, робочого місця продавця в магазині, де весь час відкриваються двері і опалення всього приміщення не ефективно. Б600 встановлюється прямо над продавцем і на площі всього 2-3 квадратних метра створює обігрів. Будь-яка інша модель Білюкс буде обігрівати вже велику площу, а це не потрібно і тому не економічно.

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс Б600 також застосовується для обігріву робочих місць касирів торгових залів, АЗС, концертних залів і т. п. Може використовуватися в якості опалення маленьких побутівок.

  Про перспективи електричного опалення і його вигоди

  Перейти на ГОЛОВНУhellip >

  Що таке Білюкс Подробиці про продукцію цієї торгової марки, її якості і можливості інфрачервоних обігрівачів читати тут

  Інфрачервоне опалення Білюксhellip >

  Принцип дії стельових обігрівачів Білюкс, довгохвильове інфрачервоне випромінювання, його позитивний вплив на людину, рослини, тварин

  Стельові обігрівачі як вони працюють.. >

  Інфрачервоні обігрівачі Білюкс для побутових споживачів, їх можливості та застосування

  Обігрівачі Білюкс для опалення квартири, будинку, дачі та господарських будівельhellip >

  Виконані проекти по установці стельових обігрівачів Білюкс побутовим споживачам, на підприємствах і в організаціях

  Готові проектиhellip >

  Про можливості побутових вуличних обігрівачі Білюкс у створенні обігріву на вулиці і швидкісному прогріві приміщень

  Вуличні інфрачервоні обігрівачі Білюксhellip >

  Побутові обігрівачі Білюкс

  Стельові інфрачервоні обігрівачі Б600, Б1000 і Б1350 ndash це довгохвильові моделі Білюкс побутової серії.

  Сама назва серії Побутова говорить про те, що вони дуже ефективні для обігріву наших квартир, дач і приватних будинків, а також об'єктів особистого господарства, таких як гараж, сарай, курник, стайня, теплиця тощо Побутові обігрівачі можуть створити три види опалення.

  Основне опалення ndash вирішуємо завдання глобально

  Потужність в моделях підібрана таким чином, щоб обігрівачі могли вирішувати будь-які завдання з обігріву житла. Тепер ви зможете відмовитися від громіздкого і дорогого традиційного опалення. Так, на основі Б1350 можна створити основне опалення приватного будинку, а на основі Б1000 ndash зробити опалення квартири. Економічний ефект і комфорт приємно порадують.

  Установка інфрачервоної системи опалення в тільки що побудованому приватному будинку, наприклад, обійдеться в рази дешевше порівняно з газовим або твердопаливним котлом. Інфрачервоне опалення добре управляється ndash є контроль температури, система програмування потужності. Можна задати режими роботи для різного часу доби, різних днів, і все це для різних приміщень.

  Додаткове опалення ndash додатковий комфорт

  Навіть, якщо у вас вже встановлено основне опалення водяне, ІЧ-обігрівачі можуть і тут принести багато користі. Наприклад, інфрачервоними обігрівачами Білюкс можна прогріти і просушити ванну, поставити тепловий бар'єр в коридорі, не пустити мороз на балкон, зробити з лоджії ще одну кімнату, обігріти веранду в будинку.

  Обігрівачі побутової серії можна повісити над ліжком у спальні, на кухні, в дитячій кімнаті, над диваном у вітальні. Якщо система основного опалення не дає потрібної температури або з якихось причин не працює в холоди ndash навколо вас завжди буде затишне тепло за рахунок додаткового опалення Білюкс.

  Комбіноване опалення ndash пробуємо заощадити

  Можна добре зекономити на основному опаленні ndash центральному або автономному на газовому котлі. Головне, щоб була можливість регулювати його потужність. Зменшіть її до якогось мінімуму, щоб режим роботи став економічним. Нехай температура в приміщенні буде +16 mdash +18. Недолік тепла в цьому випадку компенсують побутові інфрачервоні обігрівачі Білюкс. Їх можна поставити і включати тільки там, де знаходяться люди. У цих зонах ви будете почувати комфортні+23 - +25. Використання обігрівачі Білюкс спільно з основною системою опалення здатне дати вражаючу економію. Розрахунки і практика показують, що економія може бути до 50

  У підсумку

  Інфрачервоні обігрівачі торгової марки Білюкс можуть використовуватися як основне опалення замість звичного водяного центрального або автономного опалення. Але також можуть сформувати і комбіновану систему опалення. Комбіноване опалення = основний центральний або автономне водяне + додаткове обігрівачі Білюкс. У всіх випадках можна отримати ефективний обігрів при гарній економії.

  Зверніть увагу

  Побутова серія не розрахована тільки на обігрів житла. Будь-який тип інфрачервоних обігрівачів Білюкс не має прямого призначення. Всі вони просто створюють певну кількість тепла на якійсь площі. Тому побутові обігрівачі можна використовувати і в офісах, і в магазинах, в битовка підприємств, просто на робочому місці і т. п. Скрізь, де є невеликі приміщення. Побутові обігрівачі мають невелику потужність, зате їх тепло м'яке, непомітне, а людям - дуже комфортно.

  Їх також можна використовувати і у великих, холодних приміщеннях, але тільки для обігріву робочого місця площею 2-3 квадратних метра, наприклад, це робоче місце продавця в магазині.

  Побутова серія інфрачервоних обігрівачів Білюкс mdash просте рішення складних проблем опалення.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход