Обогреватель карбоновый Zenet 1200 В Код 22683066

 • 1 082грн.
 • Описание

  Основні характеристики

  Напруга

  1200Вт/220-240В

  Частота

  50-60Гц

  Кількість режимів роботи

  2 I слабкий нагрів, II сильний нагрів

  Площа обігріву

  до 30м2

  Режим обертання

  90 град.

  Положення потужності

  600/1200Вт

  Габарити ШхГхВ

  ххмм

  Вага

  кг

  Колір

  нержавіюча сталь

  Виробник

  Zenet

  Карбонові обігрівачі Zenet мають високий рівень безпеки. У кожній моделі передбачена спеціальна сітка, яка оберігає молодших членів сім'ї від опіків. Так само карбонові обігрівачі швидко остигають, і найголовніше при мінімальному нахилі, або падінні автоматично відключаються.

  Що таке карбонові обігрівачі - це обігрівачі, що складаються з кварцової трубки або лампи, встановленої в прямокутні або круглі корпусу з частково відкритим сегментом корпусу. Для більшої ефективності обігріву внутрішня поверхня корпусу покрита шаром відбиваючого матеріалу. Основна перевага карбонових обігрівачів в тому, що тепло починає практично миттєво після їх включення.

  З історії виникнення - коріння принципу роботи карбонових обігрівачів йдуть в нано технологію. Відкритий у другій половині ХХ століття новий кристал Фулерен фулерен з хімічною формулою С60, являє собою новий клас напівпровідників і є формою вуглецю. З давніх пір відомі такі форми вуглецю як графіт і алмаз. Графіт і алмаз один і той же хімічний елемент ndash вуглець. Він позначається латинською буквою С. Вуглець давно уславився елементом особливим, не схожим на інші. Відрізняються графіт і алмаз розташуванням атомів вуглецю в кристалічній решітці. У 1967 році синтезовано третя форма вуглецю ndash карбін, що складається з лінійних, палочкообразных молекул вуглецю. У 1973 році в Росії, а дещо раніше в Японії, на підставі квантовохимических розрахунків передбачили існування кулястих молекул вуглецю карбододекаэдра С20, і карбо ndash s ndash ікосаедра С60. Було передбачено, що вони повинні бути стійкими і хімічно стабільними. Ці молекули з шістдесяти й сімдесяти атомів вуглецю ndash С60 і С70 відповідно, були названі фуллеренами.

  Інтерес до цих кристалам обумовлений рядом їх специфічних особливостей. У нашому випадку для використання в нагрівальних приладах обігрівачі нам цікаві їх висока міцність і теплопровідність. По суті, це вуглецевий полімер. Теплопровідність вуглецевих волокон вище металевих. Завдяки зменшеній наполовину порівняно з металевими індукції. Найвище значення коефіцієнта теплопровідності вуглецевої нитки ndash більше 3000 Вт\мК ndash припадають на область температур поблизу кімнатної.
  Карбонова нитка, що знаходиться в кварцовою вакуумній трубці, здатна зберігати свої властивості дуже довгий час, за що, з легкої руки продавців, названа вічного.
  За рахунок того, що нагрівальний елемент - карбонова вуглецева нитка, у якій теплопровідність набагато вище, ніж у обігрівачів, де нагрівальний елемент, по суті, металевий дріт керамічні, масляні, карбонові обігрівачі споживають менше електроенергії в 2-2.5 рази. Причому, ефективність нагріву така ж, як у вище перерахованих обігрівачів, при споживанні 1.8-2.2 кВт, проти 900 Вт у карбонового обігрівача. Карбонові обігрівачі відносяться до інфрачервоних обігрівачів до класу довгохвильових прогрівають не повітря, а оточуючі його предмети, тіло людини, тому не сушать повітря, не спалюють кисень.

  Чому карбоновий обігрівач

  • економічний, екологічний і безпечний
  • може використовуватися в житлових і нежитлових приміщеннях
  • має температуру нагрівальних елементів не вище 90 градусів, тому не сушить повітря
  • випромінює тепло, яке м'яко прогріває тканини організму, покращуючи кровообіг і самопочуття в цілому
  • при перепаді напруги, ударі або падінні обігрівач самостійно відключається
  • безпечний - при дотику до приладу людина відчуває тільки тепло, маленькі діти можуть спокійно перебувати поряд
  • мінімальне споживання електрики
  • два режими роботи.

  Управління карбоновим обігрівачем дуже просте. За допомогою регулятора можна, в залежності від зовнішніх умов, встановити повну або половинну потужність. Всі карбонові обігрівачі забезпечені захистом від перегріву. Корпус може спиратися на обертову підставку і повертатися щодо підставки на 180 градусів, що збільшує зону обігріву.

  Безпека при експлуатації приладу забезпечується автоматичним відключенням при будь-якої нештатної ситуації при перегріві або скачках напруги в мережі, при падінні або просто при нахилі карбонового обігрівача. Кварцова трубка захищає нагрівальний елемент від проникнення вологи і повітря, правда, сама вона може розбитися при падінні або випадковому ударі.

  Увага

  Із-за присутності в конструкції обігрівача кварцової трубки, теоретично можлива її поломка при сильних ударах або падіння з висоти.
  Неможливість сушити безпосередньо на обігрівачі якісь речі, в іншому випадку, при досягненні 98 градусів всередині приладу, спрацює захист від перегріву.

  Гарантія ndash 12 місяців.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход