Инфракрасный обогреватель Teploceramic ТСМ-450 Мрамор Код 103587375

 • 1 495грн.
 • Описание

  При купівлі 2-х панелей ТСМ 450 терморегулятор Cewal RQ10 у подарунок Акція діє до 31 липня 2015 року.

  Інфрачервоний обігрівач Teploceramic ТСМ-450 Мармур.

  Лікувальний ефект керамічних электропанелей Теплокерамик Teploceramic

  Лікування камінням стоунтерапія засноване на передачі енергії теплих каменів організму людини. Цей метод відомий вже давно, але зараз він знову набирає популярність. Сухим теплом лікувалися наші предки ? як відомо звичайна глинобитна піч, яка була в кожному домі могла вилікувати безліч хвороб сезонну застуду, захворювання нирок, жовчного і сечового міхурів, шлунково-кишкового тракту, загальне порушення імунітету і неправильний обмін речовин, болі в м'язах, захворювання хребта та опорно-рухового апарату, серцево-судинні, бронхолегеневі, гінекологічні та урологічні хвороби. В наш час стоунтерапевты додають до цього переліку порушення в роботі нервової системи стрес, депресія.

  Екологічність керамічних электропанелей Теплокерамик Teploceramic

  Всі деталі, з яких створені керамічні електропанелі Теплокерамик є екологічно безпечними. Керамічні електропанелі Теплокерамик безпечним чином опалюють приміщення, при цьому не виділяючи сторонніх запахів або небезпечних хімічних сполук. При роботі електропанелі Теплокерамик не шумлять, кисень у кімнаті не спалюється, повітря не висушується. Керамічні електропанелі Теплокерамик абсолютно беззвучны і не заподіють Вам ні найменшого дискомфорту.
  Створіть свій мікроклімат у Вашому житло з допомогою опалення нового покоління енергозберігаючих технологій, втілених у керамічних электропанелях Теплокерамик. Нехай Ваші рідні та близькі без особливих зусиль підтримують своє здоров'я і красу, просто перебуваючи в приміщенні наповненому лікувальними тепловими хвилями.

  Характеристики

  Теплокерамик ТСМ 450 ? модель професійної серії з магнезитової плитою. Магнезитова плита дозволяє домогтися максимальної передачі теплових хвиль через керамічну поверхню, тим самим покращуючи віддачу тепла в приміщення, а не на задню стінку обігрівача.

  Розмір ndash 450х900х15 мм

  Площа обігріву ndash 9 м2

  Потужність ? 430 Вт

  Об'єм обігріву ndash 23 м3

  Вага ndash 15 кг

  Напруга живлення ndash 220В, 50Гц.

  Робоча температура ? 80оС

  Гарантія ndash 5 років.

  Термін служби ndash 30 років

  Виробник ? ТМ Теплокерамик Україна, Київ р.

  Ступінь захисту ndash IP 54

  Два види монтажу ? вертикальний, горизонтальний

  Модель з вимикачем

  Ціни на всі товари

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход