(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Встраиваемый духовой шкаф Beko OIM 25901 X

Вже цього літа бренд Beko представить на російському ринку довгождану новинку! Вбудовувана духова шафа з TFT LCD- дисплеєм, який дозволить вам читати рецепти, не відходячи від нього, а велика кількість режимів приготування блюд допоможе вам без зусиль готувати навіть "найвередливіші" рецепти.
У останні декілька років техніка для будинку стає все розумніше, поняття "Розумний будинок" вже практично утілилося в реальність. Це означає, що незабаром, ми зможемо приділяти мінімальний час домашнім справам, скоротивши до декількох хвилин сам процес виставляння програм прибирання, прання або приготування обіду.

Упродовж довгого часу усі лідируючі виробники побутової техніки намагалися дивувати своїх прихильників і випускати досконалі моделі, зроблені із застосуванням високотехнологічних промислових розробок. Як правило, така техніка коштувала дуже дорого і була не доступна більшості споживачів.

Так було раніше.
Компанія БЕКО, один з провідних виробників побутової техніки у світі, зробила прекрасну мрію про "Розумний будинок" ближче і випустила на ринок "розумну" духову шафу Beko OIM 25901 X, який представлений в середньому ціновому сегменті, але при цьому багато в чому не поступається своїм дорожчим конкурентам.
Тепер кожен може собі дозволить насолоджуватися новітніми технологіями, які розробники БЕКО утілили в моделі OIM 25901 X!
При цьому роздрібна ціна моделі не перевищуватиме 23 990 крб.
Кольоровий TFT LCD- дисплей
Кольоровий TFT LCD- дисплей значно полегшує управління і дозволяє точно підібрати режим роботи при приготуванні різних блюд. Зручне інтуїтивне меню з можливістю вибору мови і кольору, кулінарна книга з 82 рецептів російською мовою, забезпечена детальними кольоровими ілюстраціями і покроковими коментарями до приготування блюд, тепер готувати для своїх близьких і друзів стане ще цікавіший і простіший.
Напевно у Вас є свої улюблені рецепти, в Beko передбачили і це, забезпечивши панель управління USB- портом, щоб Ви легко змогли перенести їх в пам'ять своєї духової шафи. У вільний від приготування час дисплей легко перетворюється на фоторамку, щоб ви насолоджувалися своїми улюбленими фотографіями, які так само закачуються через USB- порт.

Режими приготування
OIM 25901 X має 13 режимів приготування блюд, які вже внесені в електронну пам'ять духової шафи. Вибір програм був зроблений згідно найбільшої популярності блюд серед хазяйок.
На дисплеї висвічується детальна інформація про час приготування, вагу блюда, оптимальну висоту розташування дека, температуру, які відповідають вибраному режиму. Якщо вам вимагається виставити свій власний режим це дуже просто зробити, наслідуючи покрокову інструкцію на дисплеї.
Технічні характеристики
Клас споживання енергії - А. Дозволяє значно економить витрату електроенергії;
3 стекла в дверцях духовки. Перешкоджають сильному нагріву зовнішньої поверхні дверець, запобігаючи можливості опіку в результаті мимовільного зіткнення з духовою шафою;
Що телескопічні, що направляють. Роблять поводження з деками простішим, зручнішим, а головне, безпечним;

Нано покриття Oleofobic. Запобігає осіданню бруду на дверцях духової шафи, полегшуючи відхід за ним;

Повністю скляна задня частина дверець. Забезпечує можливість постійного контролю за готовністю блюда без відкриття дверець.
Конвекція. Дозволяє готувати блюда при високій температурі повітря, циркулюючого навкруги, прискорює готовність і забезпечує рівномірне пропікання; Booster - функція швидкого розігрівання. Ця функція дозволяє особливо швидко довести температуру в духовці до потрібного рівня без підвищеного енергоспоживання;
Каталітична задня стінка. Особливе покриття розщеплює жир і перешкоджає появі неприємного запаху і диму при подальшому користуванні;
1 Предложение от магазина: ковры для пола с подогревом.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно