(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Vestel представляет новую линейку холодильников

Компанія Vestel випускає в Росії нові моделі холодильників з LCD- дисплеями, що поєднують в собі багатофункціональність, комфорт в експлуатації і ультрасучасний дизайн. Великогабаритні моделі VNF366VWE і VNF386VWE оснащені функціональними LCD- дисплеями, які дарують особливий комфорт в повсякденному житті. Екрани наочно відображають температуру в кожній з камер, що допомагає правильно підібрати режим для зберігання різних продуктів. Крім того, дисплей показує можливі неполадки і має індикатори для додаткових режимів.

Холодильники, що володіють шириною 60 см при висоті 185 см і 200 см відповідно, призначені для великих домогосподарств. Новинки забезпечені системою розморожування No Frost, яка запобігає утворенню інею на стінках камери і продуктах.
За технологією Multi Air Flow потоки повітря овівають продукти з усіх боків, що сприяє якіснішому охолодженню їжі. Морозильна камера має режим швидкого заморожування до ?18 °З, що дозволяє зберігати продукти до 1 року. Також VNF366VWE і VNF386VWE пропонують спеціальну функцію ECO, яка мінімізує інтенсивність роботи компресора і підтримує температуру, оптимальну для зберігання продуктів.

Нові холодильники від Vestel відрізняються лаконічним дизайном, створеним відповідно до останніх трендів у світі побутової техніки. Завдяки відсутності верхньої панелі і нижнього піддону, дверці по висоті займають усю поверхню холодильника, що надає вигляду новинок особливу цілісність. Щоб надати додаткову елегантність силуету, дизайнери "сховали" всередину пластикові куточки, зазвичай розташовані на верхньому і нижньому краях дверец.

Удосконалення торкнулися і конструкції камер. Тепер полиці на дверцях холодильника займають усю її ширину, що дозволяє зручніше розміщувати продукти. А відсіки з відкидними кришками в морозильному відділенні замінили особливо практичними висувними ящиками.
Окрім новинок з LCD- дисплеями, Vestel представляє в Росії компактні двокамерні моделі - VCB274VW і VCB276VW. Холодильники оптимально підходять для невеликих сімей і дозволяють вмістити запас їжі на декілька днів, не займаючи зайвого місця на кухні.
1 Предложение от магазина: заказать пленочный обогреватель на ул дарвина 20 харьков в Кривом Роге.

1 1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол купить в спб.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно