(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Vestel представляет

Компанія Vestel, один з провідних виробників побутової техніки і електроніки в Європі, випускає в Росії нові компактні холодильники VCB274VW і VCB276VW, які відрізняються економічністю у використанні і функціональністю. Новинки створюють новий рівень комфорту в побуті без зайвих грошових витрат, завдяки чому оптимально підходять для молодих сімей.

Обидві двокамерні моделі дозволяють вмістити запас їжі на декілька днів, не займаючи зайвого місця в квартирі. При висоті 152 см ширина VCB274VW складає всього 54 см, завдяки чому холодильник впишеться навіть в маленьку кухню. Для сімей з 3-4 чоловік, що вважають за краще закуповувати продукти на тиждень вперед, підійде VCB276VW: холодильник має висоту 170 см Завдяки класу енергоспоживання A і компактності холодильною і морозильною камер, холодильники максимально економічні в експлуатації.

Нові холодильники Vestel виконані в універсальному дизайні, що об'єднує останні тенденції у світі побутової техніки. Зробити образ нових моделей максимально легким і цілісним допомогли оригінальні дизайнерські знахідки. Завдяки відсутності верхньої панелі і нижнього піддону, силует холодильника став особливо витонченим. Пластикові куточки, зазвичай розташовані на верхньому і нижньому краях дверей, були перенесені всередину, що надало вигляду моделей додаткову елегантність.

Удосконалення торкнулися і внутрішнього устрою холодильника. У морозильному відділенні відсіки з відкидними кришками були замінені на особливо зручні висувні ящики. А полиці на дверцях холодильника тепер займають усю її ширину, що створює додатковий простір для розміщення продуктів.
1 Предложение от магазина: электроматрас купить в минске.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: г москва м видео электрогрелка, электропростынь.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый на деревянный пол.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно