(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

В холодильниках LG Side-by-side серии GW нет конденсата

Москва, 14 серпня 2012 - LG Electronics представляє на російському ринку холодильники Side - by - side серії GW-*227N**V(GW - P227NAXV, GW - P227NLPV, GW - L227NAXV, GW - L227NLPV), оснащені високоефективним, економічним і надійним лінійним компресором, на який дається гарантія виробника 10 років. Система охолодження LG Total No Frost з багатопотоковим охолодженням Multi Air Flow звільняє від необхідності розморожувати морозильну камеру. У холодильній камері немає конденсату і завдяки декільком потужним потокам холодного повітря продукти равномернее охолоджуються на будь-якій полиці.

Можливість довше зберегти улюблені блюда і продукти для їх приготування в холодильниках 227-ої серії досягається не лише завдяки ефективності охолодження за допомогою лінійного компресора, але і завдяки особливим зонам свіжості для різних типів продуктів : вакуумному відділенню і секції з можливістю регулювати рівень вологості для кращого зберігання овочів і фруктів; нульовій зоні Fresh 0 Zone для м'яса і риби. Для морозильної камери передбачена функція швидкого заморожування, яке зберігає смак, колір і поживні властивості продуктів.

Диспенсер в цих холодильниках працює в трьох режимах: охолоджена вода, лід в кубиках і колений лід. Остання опція буде дуже зручна для приготування коктейлів. Холодильники 227-ої серії поставляються в двох варіантах - з підключенням до водопроводу або без. Залежно від конфігурації кухні і частоти використання диспенсера можна вибрати найбільш відповідний варіант.
У холодильнику з підключенням до водопроводу є вбудований фільтр для води.

Якщо підключення до водопроводу не потрібно, то вода для диспенсера заливається в ємність в дверцях холодильного відділення. Міні-бар в моделях GW - P227NLPV і GW - P227NAXV дає швидкий доступ до напоями і іншим часто використовуваним продуктам. На відкинуті дверці міні-бару можна ставити більше 20 кг, користуючись їй як полицею при завантаженні і вивантаженні продуктів.
1 Предложение от магазина: мекатермический обогреватель в виде картины где можно купить в запорожье в Феодосии.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно