(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Уникальная технология I-wave

Москва, 23 серпня 2012 - LG Electronics представляє на російському ринку серію мікрохвильових печей, простих і з грилем, з унікальною технологією I - wave і автоматичними програмами приготування "Кухні Світу".

Проблема перегрівання блюд при розігріванні або недостатнього прогрівання при разморозке тепер у минулому. Завдяки новій технології I - wave від LG мікрохвилі в печі поширюються по спіралі, забезпечуючи глибоке проникнення тепла в їжу і однакову температуру усередині і по краях блюд. А завдяки спеціальній конструкції внутрішньої стінки камери, мікрохвилі розподіляються ефективніше, заповнюючи увесь простір камери і забезпечуючи швидке і рівномірне приготування.

Також в печах передбачені зручні автоматичні програми приготування "Кухні Світу", за допомогою яких дуже просто приготувати традиційні блюда французької, італійської, східної і російської кухні. Тепер ви можете просто розслабиться і насолоджуватися своїм вільним часом, поки їжа готуватися. Вам досить лише закласти продукт в камеру і вибрати відповідне меню і режим, а пекти сама встановить оптимальний режим приготування блюда для надання йому насиченого смаку.
Ще одним технологічним нововведенням печей нової серії є система енергозбереження EСO ON. Після натиснення кнопки ECO ON на панелі управління, споживання електроенергії в режимі очікування дорівнюватиме 0, відключаючи дисплей і підсвічування. Якщо споживач не користується піччю впродовж 5 хвилин, залишаючи при цьому дверці відкритими або закритими, світло автоматично відключається. Тим самим відбувається економія електрики.

Мікрохвильові печі з технологією I - wave легко тримати в чистоті. Завдяки спеціальному покриттю камера печі очищається швидко і невимушено, зберігаючи ваш час для сім'ї.
1 Предложение от магазина: где в харькове купить настенный обогреватель панно в Севастополе.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: trio теплый пол.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно