(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Умный духовой шкаф Electrolux Inspiro

Професійні кухарі точно знають час, температуру і режим приготування усіх своїх блюд. Духова шафа Inspiro від компанії Electrolux забезпечує доступ до програм автоматичного приготування сотень блюд в одно торкання і дозволяє економити до 30лектроэнергии в порівнянні із звичайними духовками.
Тепер кожен користувач зможе з упевненістю в успіху готувати навіть дуже складні блюда. Новий функціонал духової шафи Inspiro - відмінний приклад того, як компанія Electrolux використовує досвід професіоналів для полегшення життя звичайних користувачів.

Компанія Electrolux - лідер у виробництві професійного устаткування для ресторанів і пралень в Європі. Кожен другий шеф-кухар, що отримав престижні зірки Мишлен, використовує устаткування Electrolux у своїй роботі. У складі нової лінійки електропобутових приладів Inspiration компанія Electrolux випускає духову шафу Inspiro - в нім кожна нова функція ретельно перевірялася професіоналами. З Inspiro Ви можете сміливо відкривати для себе нові можливості.
Для того, щоб використати знання, "закладені" в духову шафу Inspiro, треба просто вибрати блюдо в меню і поставити на рекомендований рівень деко з потрібними інгредієнтами. У попередньому нагріві немає необхідності. Духова шафа сама визначить об'єм продуктів, а потім, використовуючи базу даних, складену професійними кухарями, запрограмує необхідний час і температуру приготування.

На відміну від інших духових шаф із запрограмованими рецептами, під час приготування того або іншого блюда Inspiro сам коригує рівень нагріву, вибираючи і комбінуючи різні режими - нагріваючи знизу або згори, конвекцію, гриль і так далі
Через декілька хвилин після початку приготування духова шафа вкаже розрахунковий час теплової обробки. Коли блюдо буде готове, духовка подасть звуковий сигнал і вимкнеться автоматично. За бажання Ви можете управляти роботою Inspiro вручну.

Елегантний дизайн
Для нової лінійки електропобутових приладів Inspiration характерне гармонійне поєднання чистих ліній, плавних вигинів і сучасних матеріалів. "Наш дизайн можна охарактеризувати трьома ключовими словами: сучасний, впізнанний і преміальний", - говорить Томас Йоханссен, директор по дизайну Electrolux.
Простий зрозумілий інтерфейс з піктограмами і текстом, високоякісні білі світлодіоди, чорне скло, полірована нержавіюча сталь, ручка нової форми і фірмові дверці VelvetClosing, що м'яко закриваються, роблять зовнішній вигляд духової шафи Inspiro вишуканим і досконалим.
Духова шафа Inspiro була вдосконалена з урахуванням 90-річного досвіду компанії Electrolux, накопиченого нею в процесі устаткування професійних кухонь.

Оновлені грати дозволяють використати до дев'яти рівнів розташування дека. У поєднанні з легко встановлюваними такими, що телескопічними, що направляють духову шафу Inspiro є найкращим варіантом організації внутрішнього простору. До того ж, він дозволяє готувати на трьох рівнях одночасно.

Роз'їм для підключення термощупа тепер розташовується на передній поверхні духової шафи, що робить його підключення дуже простим і безпечним.

Звичайні споживачі, так само, як і професійні кухарі, дотримуються високих стандартів чистоти, але, як правило, у них немає часу, щоб регулярно чистити духовки. Тому духова шафа Inspiro оснащена піролитичною системою очищення, завдяки якому частки продуктів, що пригоріли, перетворюються на золу, яку можна без зусиль видалити вологою серветкою. Додатково в Inspiro є вбудований фільтр, який очищає повітря, що виходить.
1 Предложение от магазина: где в феодосии можно купить настенный пленочный обогреватель в Запорожье.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить пленочный теплый пол украина.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно