(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Умная духовка Inspiro

Професійні кухарі точно знають час, температуру і режим приготування усіх своїх блюд. Духовка Inspiro від компанії Electrolux забезпечує доступ в одно торкання до програм автоматичного приготування сотень блюд і дозволяє економити до 15 відсотків електроенергії в порівнянні із звичайними духовками.

Розуміючи це, можна з упевненістю в успіху готувати те, на що раніше користувач ніколи не зважився б. Це відмінний приклад того, як компанія використовує знання професіоналів для полегшення життя звичайних домогосподарок.

Компанія Electrolux, яка оснастила своїм устаткуванням кухні половини європейських шеф-кухарів, що отримали престижні зірки Мишлен, починає виробництво цієї нової духовки у складі нової лінійки електропобутових приладів для кухонь і пралень Inspiration.
Для того, щоб використати знання, "закладені" в духовку Inspiro, треба просто вибрати блюдо і поставити на рекомендований рівень посуд з потрібними інгредієнтами. У попередньому нагріві духовки необхідності немає. Вона сама визначить об'єм продуктів, а потім, використовуючи базу даних, складену професійними кухарями, запрограмує необхідний час і температуру приготування.
На відміну від інших звичайних духовок із запрограмованими рецептами, під час приготування того або іншого блюда духовка Inspiro сама коригує режим нагріву, вибираючи нагрів знизу або згори, конвекцію, гриль і т. д.

Через декілька хвилин після початку приготування духовка вкаже розрахунковий час теплової обробки. Коли блюдо буде готове, духовка подасть звуковий сигнал і вимкнеться автоматично. Її роботою також можна управляти і вручну, як будь-якою звичайною духовкою.

Елегантний дизайн
Для нових електропобутових приладів з серії Inspiration характерне гармонійне поєднання сучасних архітектурних ліній і автентичних матеріалів, завдяки чому при елегантному дизайні, що запам'ятовується, вони легко вписуються в інтер'єр практично будь-якої кухні.
Завдяки спрощеній графіці на дисплеї, високоякісним білим світлодіодам, чорному склу, полірованій нержавіючій сталі, ручці нової форми і фірмовим дверцям VelvetClose, що м'яко закриваються, духовка Inspiro представляється вишуканою і досконалою.

Духовка була вдосконалена з урахуванням 90-річного досвіду компанії, накопиченого нею в процесі устаткування професійних кухонь. Нова система полиць з тими, що адаптуються такими, що телескопічними, що направляють дозволяє використати до дев'яти рівнів розташування. Крім того, вона дозволяє готувати одночасно на трьох рівнях.
Новий термощуп FoodProbe має поліпшений ергономічний дизайн і вводиться у блюда з фронтального боку, а не збоку.

Так само як і професіонали, звичайні споживачі дотримуються високих стандартів чистоти, але не мають досить часу, щоб чистити духовки. Тому духовка Inspiro оснащена новою піролитичною системою, завдяки якій частки продуктів, що пригоріли, перетворюються на золу, яку можна без зусиль видалити вологою серветкою.
1 Предложение от магазина: электрический ковер с подогревом цена.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь с подогревом pr 2w.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол для дома.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно