(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

«Умная» бытовая техника Panasonic

Осака, Японія - Корпорація Panasonic розширює лінійку "розумної" побутової техніки і запускає в Японії новий хмарний сервіс, що дозволяє видалено управляти цілим спектром домашніх пристроїв, починаючи з холодильників і кондиціонерів і закінчуючи кухонною технікою і приладами для краси і здоров'я.

Додаток Panasonic Smart App, який буде доступний з кінця вересня цього року, дозволить власникам смартфонів[1] на ОС Android™ видалено управляти сумісною побутовою технікою, задаючи різні програми роботи пристроїв і відстежуючи економію електроенергії.
Це не перший випадок використання хмарних технологій компанією Panasonic - в червні 2012 року вже були представлені мікрохвильова піч 3 - Star Bistro і індукційна рисоварка, власники яких можуть вибирати рецепти і програмні налаштування і завантажувати їх в кухонну техніку через Android- смартфони.

25 вересня Panasonic представить в Японії нові побутові прилади, що підтримують управління з мобільних пристроїв. У їх числі - кондиціонери X серії, флагманська модель холодильника NR - F557XV, пральні машини барабанного типу зі вбудованою сушкою(NA - VX8200/NA - VT8200), а також техніка для краси і здоров'я - аналізатор параметрів тіла EW - FA43, лічильник калорій EW - NK63 і тонометр EW - BW53. До речі, новими моделями кондиціонерів можна буде управляти не лише з Android- смартфонів, але і з мобільних облаштувань Apple iPhonesTM[2].
"Розумна" побутова техніка Panasonic покликана зробити щоденне життя користувачів зручним, приємним, і, що важливо, енергоефективною. За допомогою додатка Panasonic Smart App можна видалено[3] (знаходячись зовні удома) управляти роботою домашнього кондиціонера, перевіряти ефективність роботи холодильника, або включати пральну машину, задавши необхідну програму прання.

Програма також допоможе підтримувати красу і здоров'я, дозволяючи користувачам ефективно управляти даними про стан організму - будувати графіки зміни маси тіла, відстежувати кількість споживаних калорій і енергії, витраченої на виконання тих або інших завдань. Перевірити правильність роботи пристроїв і усунути неполадки можна буде, звернувшись в спеціальну службу підтримки.
Безкоштовне застосування для смартфонів буде доступне на глобальному сайті Club Panasonic[4]. Щоб розпочати роботу з сервісу, власникам "розумних" пристроїв треба просто зареєструватися на сайті. Завдяки можливостям хмарних технологій, користувачі Panasonic Smart App зможуть у будь-який час викачувати з сервера найбільш свіжу інформацію - рецепти, налаштування техніки і багато що інше.
Про доступність нового сервісу і "розумних" побутових продуктів Panasonic в Росії буде оголошено додатково.

[1] Смартфони на базі Android 2.3.3 або пізніших версій, підтримувальних Osaifu - Keitai®FeliCa або NFC(за деякими виключеннями). При першому використанні функції Osaifu - Keitai потрібні початкові налаштування на смартфони. Послуги не можуть використовуватися в регіонах із слабким сигналом мобільного зв'язку. Детальна інформація про смартфони, на яких може бути використана ця послуга, доступна по посиланню.
[2] iPhone - зареєстрований товарний знак Apple Inc.

[3] Для дистанційного керування кондиціонером потрібні широкосмуговий роутер, безпровідною шлюз(CF - TC7, продається окремо) і адаптер безпровідної мережі(CF - TA9, продається окремо).
[4] Необхідно встановити ексклюзивний додаток Panasonic Smart App. Завантаження додатка тарифікується відповідно до розцінок вашого Інтернет-провайдера.
1 Предложение от магазина: настенный пленочный обогреватель «бархатный сезон» купить в донецке в Чернивцах.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно