(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Thomas Black Ocean - моющий пылесос

Thomas - миючий пилосос преміум-класу з системою водяної фільтрації. Модель оснащена запатентованою інноваційною системою очищення HЕРА - Carbon - box, що складається із спеціального пластикового контейнера з HEPA- мішком і вугільним фільтром. Якщо треба терміново прибрати якесь сміття, в пилосос встановлюється система HЕРА - Carbon - box, і після прибирання її можна сховати в шафу до наступного разу.

Зручний і легкий в роботі
Основний режим сухого прибирання здійснюється за допомогою запатентованого аквафільтру Thomas, що забезпечує прибирання у форматі 3D, тобто очищення від пилу і бруду усього об'єму приміщення, а не тільки поверхонь. При цьому забезпечується високий рівень фільтрації(99,99 відсотків).

Миючий режим дозволяє мити лінолеум, паркет, ламінат, плитку, стіни, вікна і дзеркала, а також прибирати килими і килимові покриття. При вологому прибиранні килима чистячий розчин розпилюється під тиском у вигляді дрібної водної дисперсії, розчиняючи і вимиваючи бруд, після чого розчинений бруд і пил всмоктуються потужною турбіною.
1 Предложение от магазина: теплые ковры с подогревом.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно