(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Теплый пол Luchi

Тепла підлога Luchi Комплект складається з нагрівальної плівки, комплекту сполук, інструкції, упаковки.

Система інфрачервоного плівкового обігріву рекомендується для установки під так звані легкі підлогові покриття, а саме: ламінатна і паркетна дошка, лінолеум, килимові та інші види сучасних підлогових покриттів.
Нагрівальна плівка LUCHI є не замінної в приміщеннях, де необхідно зробити ТЕПЛУ ПІДЛОГУ, але немає можливості підняти рівень підлоги.
РОЗРАХУНОК: для основного обігріву необхідно покласти від 60%, для комфортного - від 40% плівкового обігрівача від загальної корисної площі підлоги (за винятком нерухомих об'єктів, тобто меблі, стаціонарні декоративні конструкції, кухня, побутова техніка, тощо), по периметру приміщення може робитися відступ 10-40 см, між смугами плівки допускається відстань до 5 см, НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ перекриття або накладення плівки на плівку.

Нагрівальна плівка LUCHI є не замінної в приміщеннях де необхідно зробити ТЕПЛУ ПІДЛОГУ, але немає можливості підняти рівень підлоги.

Ширина - 0, 5 м
Товщина всього 0, 4 мм
Термін служби більше 15 років

Вартість комплекту ( Плівка Luchi 216, 0, 5 м * 1 м + комплект з'єднань) - 170 грн 1 Предложение от магазина: зверошапка купить в москве.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: виды теплого пола под палас.

1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно