(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Теплый пленочный пол МОНОКРИСТАЛЛ-220Л линейный 60см200Вт

Плівкова тепла підлога Монокристал Споживана потужність 200 Вт/м.кв., ширина полотна 60 див. Безкоштовна доставка від 1000 грн.

Інфрачервоний плівковий пол MONOCRYSTAL, виробляється вітчизняною компанією НВК Монокристал" (Черкаси).

Плівкова тепла підлога MONOCRYSTAL - це надтонка (0.3мм) полімерна нагрівальна плівка, яка випромінює зі своєї поверхні інфрачервоні промені дальнього ІНФРАЧЕРВОНОГО діапазону (довжина хвилі випромінювання - від 5 до 20 мкм). Нагрівальним елементом теплої підлоги є чорні графітові смуги, на які по мідних провідниках подається напруга 220 Вольт змінного струму. Чорні гріють графітові смуги запаяні в прозору поліестеровую плівку. Теплопровідність графіту в карбоновому теплому підлозі набагато вище, ніж у аналогів, що використовуються в системах обігріву, а електромагнітне випромінювання інфрачервоного підлоги - в десятки разів менше. Це властивість дозволяє досягати більшої ефективності та тепловіддачі від плівкової підлоги, при меншому енергоспоживанні.

В упаковці. Штрих-код.

В комплекті:

- Елемент нагрівальний плівковий Монокристал різних модифікацій від 1 до 10кв.м

- Паспорт

- Інструкція з монтажу та експлуатації

- Клеми

- Вініл-мастична ізоляція.

Розрахунок: для основного обігріву необхідно покласти від 60%, для комфортного - від 40% плівкового обігрівача від загальної корисної площі підлоги (за винятком нерухомих об'єктів, тобто меблі, стаціонарні декоративні конструкції, кухня, побутова техніка, тощо), по периметру приміщення може робитися відступ 10-40 см, між смугами плівки допускається відстань до 5 см, НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ перекриття або накладення плівки на плівку. 1 Предложение от магазина: зверошапка лось.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить мобильный обогреватель киев.

1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно