(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

СВЧ-печь Whirlpool Gusto

Компанія Whirlpool, найбільший виробник побутової техніки, представляє на російському ринку нову лінійку мікрохвильових печей Gusto. Новинки відрізняє стильний Flat- дизайн, сумісний з простором кожної кухні, зручна навігація по інноваційних програмах меню, а також широкий вибір функцій. Залежно від кулінарних переваг кожен користувач може придбати мікрохвильову піч з кварцевим грилем, конвекцією або ж соло-варіант. Лінійка Gusto вже доступна до продажу в найбільших магазинах побутової техніки і електроніки.

Мікрохвильові печі Gusto випускаються в класичних чорному і білому кольорах із стильними сріблястими елементами обробки корпусу. Моделі оснащені зручним навігатором Jog Dial, який до межі спрощує користування пристроєм. Компактні зовні, усі облаштування лінійки оснащені внутрішньою камерою об'ємом 25 літрів - цього цілком достатньо для приготування різних блюд, від гарячих бутербродів до великої курицы-гриль на усю сім'ю.

Спеціально для любителів блюд з апетитною хрусткою скориночкою фахівці Whirlpool забезпечили ряд моделей Gusto новою програмою "Гратин". З нею користувачі зможуть приготувати варіації улюблених блюд - від пирогів і печива до картопляної запіканки і м'ясних блюд у своїй мікрохвильовій печі.
Модель Whirlpool GT 281 WT - це найбільш економічний соло-варіант для тих, кому потрібна мікрохвильова піч із стандартним набором функцій. Електронне управління пристрою граничне просто - його легко освоїть навіть початкуючий користувач. Досить вибрати необхідну програму в меню і сервірувати стіл в очікуванні апетитного кулінарного шедевра.

Моделі Whirlpool GT 284 SL і Whirlpool GT 284 WT оснащені потужним кварцевим грилем. На відміну від традиційного ТЭН-грилю, кварцевий нагрівається значно швидше, економлячи дорогоцінний час на приготування їжі. При цьому кварцевий гриль перевершує ТЭН-аналоги в простоті обслуговування - його очищення не займе зайвого часу, оскільки харчові залишки на його поверхні просто згорають або випаровуються.

Печі Whirlpool GT 287 SL і Whirlpool GT 287 WT підтримують режим конвекції Forced Air. У цих пристроях подання гарячого повітря у внутрішню камеру здійснюється через чотири додаткові отвори, розташованих в кутах камери, забезпечуючи тим самим рівномірний нагрів і випікання навіть об'ємних блюд.
Мікрохвильові печі Whirlpool лінійки Gusto вже з'явилися у продажу. Їх дуже просто помітити в магазинах побутової техніки - на дверцях пристроїв приклеєні спеціальні стикеры-подсказки.
1 Предложение от магазина: большой ковер с подогревом.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно