(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Сушильная машина Bauknecht

Містка машина Bauknecht дбайливо висушить до 9 кг білизни завдяки 12 автоматичним програмам сушки : 4 програми для бавовни, 3 програми делікатної сушки, програма "Антим'яття" і спеціальні програми для змішаного завантаження, спортивних речей, шовку і джинсового одягу. Крім того, сушарна машина Bauknecht оснащена функцією охолодження білизни. Деякі речі, наприклад, постільна білизна, футболки або джинси навіть не доведеться гладити - їх можна відразу ж використати або прибрати в шафу.

Інженери Bauknecht потурбувалися про те, щоб сушарна машина не завдавала шкоди довкіллю. Розумна система Green Intelligence автоматично регулює час сушки відповідно до завантаження барабана, завдяки чому ваша білизна сушиться швидше, а електрики витрачається значно менше. На відміну від більшості моделей на ринку, що мають клас енергоефективності З, енергоспоживання сушарної машини Bauknecht вдалося понизити до класу В.

Побутова техніка Bauknecht не раз була удостоєна престижних нагород в області дизайну. Сушарна машина Bauknecht з м'якими лініями, гладкими поверхнями і великим скляним завантажувальним люком прекрасно впишеться у ваш затишний інтер'єр. Для зручності люк оснащений перенавешиваемыми петлями, щоб його можна було відкривати ліворуч або справа.
Німецька компанія Bauknecht з більш ніж 90-річною історією ручається за якість своєї техніки, тому дає на усі пристрої гарантію 3 роки. Продукція Bauknecht представлена в магазинах електроніки і побутової техніки.

Лінійка побутової техніки Bauknecht від одного з найвідоміших А-брендов Німеччини включає холодильники, пральні, сушарні і посудомийні машини, винні шафи, духовки і витяги, мікрохвильові печі і варильні панелі - в цілому 33 моделі.
1 Предложение от магазина: электроматрас престиж 170х120 отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: тёплый пол тосолом обогревает щастя.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно