(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Стиральные машины Whirlpool

Компанія Whirlpool, найбільший виробник побутової техніки, представляє нові моделі пральних машин, що поєднують високу продуктивність і безпрецедентну економічність. Завдяки компактним габаритам, пральні машини AWSE 7100 і AWSE 7120 заощадять простір кухні або ванної кімнати, а унікальна система 10 сенсорів дозволить захистити сімейний бюджет за рахунок економії води, миючого засобу і електроенергії.

Режим економії грунтований на унікальній інтелектуальній системі від Whirlpool. Після завантаження білизни 10 спеціальних сенсорів вимірюють його вагу і зіставляють із заданими параметрами прання. Самостійна машина враховує тип тканини, міру забруднення, об'єм барабана, жорсткість води і тип миючого засобу. Проаналізувавши ці параметри, вона визначить мінімально необхідну кількість миючого засобу і повідомить його користувачеві - функція "Підказка дозування".
Тривалість прання і полоскання, а також потрібний об'єм води, що украй актуально для володарів квартирних водолічильників, пральна машинка скоректує самостійно.

Пральні машини AWSE 7100 і AWSE 7120 підтримують 14 програм прання, серед яких спеціальні режими для темних і світлих тканин, для великих речей і шерсті, а також функція швидкого(15 хвилин) і ручного прання для делікатних матеріалів. Щоб вибрати потрібну програму, досить доторкнутися до сенсорної панелі управління Touch Screen, розташованої у верхній частині корпусу.
Новинки виконані у рамках інноваційної дизайн-концепции Whirlpool Carisma, яку високо оцінили прихильники марки. Дизайн Carisma дозволяє внести нотки hi - tech в інтер'єр звичайної квартири або заміського будинку. Нові пральні машинки отримали від розробників елегантні дверці збільшеного діаметру зі вбудованою всередину ручкою, виконані з темного тонованого скла.

Нові моделі створені на базі власної технології компанії Whirlpool "6th Sense" і належать "зелених" пристроїв з мінімальним споживанням електроенергії. Їх клас енергоспоживання - А .

Машинки Whirlpool AWSE 7100 і AWSE 7120 - компактні пристрої, для яких легко знайти місце навіть в невеликій по площі кухні або ванній кімнаті. Втім, скромні габарити не вплинули на продуктивність і потужність пристроїв, порівнянні з показниками "великих" пральних машин. Максимальний об'єм завантаження нових пральних машин досягає 7 кг, швидкості віджимання - 1200 оборотів в хвилину в моделі AWSE 7120 і 1000 оборотів в хвилину в AWSE 7100.
1 Предложение от магазина: электрический пленочный настенный обогреватель купить в молдове.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь купить в москве магазин.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол теплолюкс express цена.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно