(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Стиральные машины Samsung Baikal

Москва, 12 вересня 2012 року - Компанія Samsung Electronics, провідний світовий виробник споживчої електроніки, представляє на російському ринку пральні машини Baikal і Ladoga, які розширять популярну лінійку пральних машин серії Eco Bubble™ і лінійку пральних машин з инверторным мотором. Нові моделі відрізняються вдосконаленим дизайном і оптимальним співвідношенням ціна/якість.

Samsung Baikal і Ladoga гарантують високу енергоефективність за рахунок використання оптимізованого цифрового инверторного мотора. Безщітковий мотор надійніший і довговічніший, при цьому забезпечує кращий контроль барабана при високих обертах з великим завантаженням.
Компанія Samsung надає 10-річну гарантію на цей вузол. Крім того, інноваційна конструкція мотора, яка виключає виникнення тертя між двигуном і щіткою, сприяє зменшенню робочого шуму і підвищенню ефективності роботи пральної машини.

Нові пральні машини дбайливо відпирають делікатні тканини навіть при низьких температурах завдяки фірмовій технології Eco Bubble™, принцип роботи якої полягає в генерації повітряних бульбашок, повністю розчинювальних пральний порошок у воді ще перед початком прання. В результаті розчинений миючий засіб швидко, глибоко і рівномірно проникає в тканини, що і забезпечує ретельніше видалення забруднень.
Крім того, Eco Bubble™ покращує промивання, на речах не залишається слідів від прального порошку. Чудових результатів прання з технологією Eco Bubble™ можна добитися вже при 15°, що істотно скорочує енергоспоживання.

Також завдяки цій інновації від Samsung з'явилася можливість дбайливо відпирати одяг навіть з водовідштовхувальних матеріалів. Зниження механічної дії порошку і використання пінного складу гарантують неперевершені результати прання.

У відході за делікатними тканинами особливо важлива конструкція барабана пральної машини. Так, в Samsung Baikal і Ladoga встановлений фірмовий барбан Samsung Diamond, який у поєднанні з технологією Eco Bubble™ дбайливо і ефективно доглядає за речами. Відбувається це завдяки тому, що отвори в Samsung Diamond знаходяться в спеціальних поглибленнях пірамідальної форми.
Таким чином, між тканиною і барабаном утворюється додатковий шар води. Це рішення виключає зачіпки одягу за отвори і ушкодження тканин в процесі прання. Улюблені речі - завжди як нові!
У пральних машинах Samsung використовується спеціальне подвійне керамічне покриття нагрівального елементу, завдяки якому поверхня нагрівача стає менш пористому і стійкішому до освіти накипу навіть в жорсткій воді, що скорочує час нагріву води і витрати електроенергії.
При цьому, якщо звичайні нагрівальні елементи необхідно міняти раз в 3 роки, то керамічний від Samsung прослужить в 3 рази довше.

Новинки Samsung Baikal і Ladoga вже доступні на російському ринку за рекомендованою роздрібною ціною 18 990 крб. і 16 990 крб. відповідно.
1 Предложение от магазина: инфракракрасный настенный обогреватель в ванную комнату купить в Ужгороде.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь planta pr 1w, размер single.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол мат украина.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно