(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Стиральные машины Bosch Classixx 5 и Maxx 5

Розробляючи нові моделі пральних машин, інженери Bosch доклали усі зусилля для того, щоб створити прилад, що максимально відповідає вимогам російського споживача. Більше за 70сех продажі автоматичних пральних машин в Росії доводиться на так звані вузькі моделі глибиною від 40 до 49 см, що обумовлено скромними розмірами ванних кімнат і кухонь у більшості російських квартир.

Прання класу А: 10 тонн за 10 років
> Нова серія пральних машин, вироблених в Росії. > Німецькі розробки для російської дійсності: оптимальні габарити, гарантована довговічність і захист від перепадів напруги. > Новий підхід до функціональності: оптимальний набір програм, заощадження часу, електроенергії і зручність експлуатації
Одним із завдань було зробити прилад максимально компактним і в той же час містким. Фахівці Bosch провели дослідження в Європі, щоб з'ясувати, який об'єм білизни за один раз стирає середньостатистичний споживач.
Результат виявився несподіваним: з'ясувалося, що споживачі неправильно представляють можливості пральної машини відносно максимального завантаження і недозагружают білизну у барабан. Навіть власники повноформатних пральних машин, як правило, рідко стирають більше 3,5 кг.

За результатами дослідження була створена пральна машина Maxx 5, яка, при глибині корпусу в 40 см, здатна добитися бездоганного результату прання при завантаженні в 5кг бавовняної білизни! При цьому споживач може і повинен завантажувати бавовну, сміливо використовуючи увесь доступний простір барабана і не побоюючись зниження якості прання або передчасного зносу мотора.
Прилад відрізняється не лише ідеальними габаритами, але і надійністю і довговічністю. На стадії розробки і випробувань в лабораторних умовах було випрано 2500 тонн білизни, тому творці машини Maxx 5 можуть з упевненістю заявити: новинка-трудоголік без зусиль відпере 10 тонн(!) білизни в течію не менше 10 років, при цьому кожного разу забезпечуючи незмінно високу якість прання класу А.

Саме такі параметри надійності заклали конструктори при розробці цієї серії пральних машин. Не останню роль в довговічності машин грає і потужний мотор "Strong Power Drive" з підвищеним ресурсом: впродовж свого життєвого циклу цей трудяга здатний зробити стільки механічної енергії, скільки було б досить для підняття 11 тисяч чоловік на висоту шпиля головної будівлі Московського Університету - 240 м!

А щоб ще більше продовжити термін служби машин, вони були оснащені нагрівальним елементом із спеціальним покриттям, стійким до корозії навіть при підвищеній жорсткості води.
Нарешті, були враховані і така характерна для Росії скачки напруга і перерви в подання електроенергії. Завдяки системі Volt Check, прилади безперебійно працюють в широкому діапазоні напруги в мережі від 170 до 270 Вольт:
Більше того, у разі тимчасового відключення електрики - що і сьогодні іноді трапляється в Російській глибинці - при відновленні подання електроживлення пральна машина сама продовжить хід виконання встановленої програми без перезапуску і доведе її до успішного закінчення.

Комфорт з плюсом для суворого клімату
У серії Classixx 5 представлені машини базового класу, що мають проте підвищений ресурс і оптимальний набір функцій за доступною ціною.

Серія Maxx 5 пропонує моделі класу "Комфорт" і "Комфорт ", відрізняються розмірами багатофункціонального дисплея і набором програм. У цих приладах повною мірою реалізований новий підхід до якості і функціональності в машинах середнього цінового класу.
Нові пральні машини Bosch можуть похвалитися оптимальним для сучасної російської сім'ї набором програм. Суворий клімат нашої країни означає, що частенько вісім місяців в році ми проводимо в теплому одязі і куртках. Спеціально для відходу за ними Maxx 5 оснащені програмою "Верхній одяг" *.
Скористатися доступнішими нічними тарифами на електроенергію, не тривоживши при цьому сон домочадців в малогабаритній квартирі, стане простіший завдяки надтихій "Нічній програмі". Для людей з чутливою шкірою, а також для прання дитячого одягу підійде програма "Чутливий/Дитячий одяг"*, визнана Європейським центром дослідження алергії ECARF(Берлін).
При цьому процес прання в моделях Maxx 5 відбувається під контролем чутливих сенсорів і розумного процесора, завдяки чому забезпечується незмінно чудовий результат. Уперше у вузьких пральних машинах реалізована функція VarioPerfect, яка піклується як про заощадження часу, так і про скорочення рахунків за електрику.

Завдяки цій функції, у споживача є можливість на власний вибір оптимізувати програму прання або за часом(speedPerfect), або по витраті електроенергії(ecoPerfect). При цьому бездоганна якість прання класу "А" залишиться незмінною! Функцією VarioPerfect оснащені моделі Bosch Maxx 5 класу "Комфорт ".

Але і на цьому переваги нових пральних машин Bosch Maxx 5 не закінчуються. Для ефективного і швидкого змочування білизни в новинках здійснюється додаткове подання води з боку манжети люка 3D - AquaSpar.
Зручні елементи управління, наочний дисплей і вдосконалений замок дверець, що забезпечує легке закриття, є безперечними перевагами, який належним чином оцінить кожен щасливий володар нових пральних машин Bosch.
1 Предложение от магазина: ковер с подогревом украина.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электрогрелка электропростынь как выбрать отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер купить.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно