(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Стиральная машина Siemens iQ300 имеет IQ

Досягти найвищої якості прання у вузьких пральних машинах - а саме такі пральні машини найбільш затребувані в умовах російських мегаполісів - завдання не з легенів.Традиційно компактні моделі оснащуються барабаном меншого розміру, і тому в них складніше, ніж в повнорозмірних машинах, добитися рівномірного перемішування води і порошку, а також оптимальної механічної дії на білизні, особливо при повному завантаженні.

Щоб здолати ці природні обмеження, інженери Siemens розробили барабан спеціальної форми, а також в ході багатократних лабораторних випробувань визначили оптимальний алгоритм рухів барабана, унікальний для кожної програми прання і навіть типу тканини.

Широкі можливості вузької машини
Для прискорення процесу змочування білизни, машини були оснащені системою 3D Aquatronic, що забезпечує додаткове подання води з боку манжети люка. Максимально ефективно боротьба із забрудненнями протікає під час энзимной фази нагріву, коли температура є оптимальною для розщеплювання високомолекулярних білкових з'єднань, присутніх в забрудненнях.

А завдяки особливим сенсорам і розумному процесору, хід виконання кожної програми був узятий під суворий контроль, з урахуванням міри завантаження і всмоктуючої здатності різних типів білизни.
Розробляючи нове покоління вузьких пральних машин, фахівці Siemens в лабораторних умовах випрали 2500 тонн білизни різних типів тканини і з різними типами забруднень, щоб навчити вузькі машини, доступні за ціною, стирати не гірше своїх повнорозмірних побратимів.

Результатом виконаної роботи стали пральні машини Siemens серії iQ300 : із завантаженням до 5 кг, глибиною корпуси всього 40 см Будь-яка представниця цієї серії легко знайде місце навіть в самій малогабаритній квартирі і забезпечить бездоганне прання класу А при будь-якій програмі.
Набір програм був спеціально розроблений з урахуванням інтересів російських споживачів. Для щоденного прання ділового одягу ідеально підійде режим "Сорочки бізнес"*, для людей з чутливою шкірою передбачена програма.

"Чутлива"*, алгоритм якої спеціальним чином налаштований на ефективне видалення як специфічних видів забруднень, так і залишків миючих засобів, здатних викликати алергію при контакті з шкірою. Крім того, є можливість скористатися особливою делікатною програмою для прання темної білизни.
Враховуючи особливості нашого клімату, розробники оснастили пральні машини iQ300 спеціальною програмою "Outdoor"* для відходу за більшістю типів верхнього одягу, у тому числі з найсучасніших, високотехнологічних тканин і наповнювачів.

Після зайняття фитнесом, якнайкраще підійде "Супер швидка" програма, здатна відіпрати невелику кількість несильно забрудненого одягу з бавовни всього за 30 або навіть за 15 хвилин. А надтиха "Нічна програма" дозволяє економити на нічних тарифах за електроенергію, не тривоживши при цьому сон сусідів і близьких.

У ритмі великого міста
Інтелектуальна "начинка" пральних машин Siemens iQ300 включає і функцію varioPerfect, яка піклується про заощадження часу і електроенергії, а також ідеально підходить активним жителям мегаполісів і усім, хто цінує фінансову незалежність. Завдяки цій функції, у споживача є можливість оптимізувати програму прання або за часом(функція speedPerfect), або по витраті електроенергії(ecoPerfect) при незмінно високій якості прання класу "А".
Звичайно, це далеко не усе переваги, відрізняючі Siemens iQ300 від інших моделей. Завдяки функції Volt Monitor, високоінтелектуальна машина безперебійно працює в широкому діапазоні напруги в мережі від 170 до 270 Вольт.

І, що особливо важливо, у разі тимчасового відключення електрики, фаза програми, на якій припинилося подання електроенергії, збережеться в пам'яті приладу, при відновленні живлення розумна електроніка автоматично відновить процес прання з потрібного місця. Таким чином, більше не доведеться вручну запускати програму із самого початку, а вода і електроенергія не будуть марно витрачені на повторне прання.

Нові пральні машини також оснащені системою Aquastop, що забезпечує гарантію і 100ащиту від протікань з гарантією. Наявність піддону і датчиків, що управляють електромагнітним клапаном, розташованим безпосередньо в місці під'єднування наливного шланга спеціальної конструкції до води, назавжди позбавлять від необхідності перекривати воду, навіть у разі тривалої відсутності хазяїна будинку.

При цьому, виробник настільки упевнений в надійності цієї системи, що надає гарантію на систему AquaStop на увесь термін служби приладу - а це не менше 10 років експлуатації. Якщо ж неприємність все ж сталася, то за умовами гарантії, виробник зобов'язується компенсувати збиток від протікань, що виник унаслідок несправності системи AquaStop не лише власникові пральної машини, але і сусідам знизу у разі, якщо вода добереться і до них.

Нарешті, як і усі прилади Siemens, iQ300 відрізняються не лише розумом, але і продуманою эргономичностью і незвичайним дизайном, що запам'ятовується. Металевий програматор і сріблясті елементи дверець і клавіш органічно поєднуються з білим корпусом. Наочний дисплей і зручні, інтуїтивно зрозумілі елементи управління дозволяють з легкістю встановлювати потрібні програми і режими, не витрачаючи зайвий час.

Пральні машини Siemens iQ300 робляться в Санкт-Петербурзі, на новому заводі концерну BSH Bosch und Siemens Hausgerate потужністю в 350 тисяч приладів в рік. Новинки, розроблені спеціально для російського ринку, з'являться у продажу у вересні 2012 року.
1 Предложение от магазина: (044) 237 27 30 электропростынь.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно