(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Стиральная машина Candy Evo Plaisir

Не у кожному будинку знайдеться досить простору для установки пральної машини. Але маючи велику сім'ю без неї не обійтися. Candy пропонує просте і елегантне рішення - пральні машини Evo Plaisir з вертикальним завантаженням. Шириной усього лише 40 сантиметрів вони вміщують в себе 7 кілограм білизни.

Легке прання - це про Evo Plaisir, адже вони забезпечені технологією Gentle Touch Opening. Ця інноваційна система має ціле рядом переваг. Тепер стулки барабана пральної машини відкриваються плавно за допомогою одного легкого натиснення на спеціальну клавішу з ергономічним дизайном.
У комбінації з новим м'якшим і неслизьким матеріалом стулок барабана це забезпечує безпеку для ваших рук і делікатне поводження з білизною. A технологія Stop&Load зупинить барабан після закінчення прання стулками вгору - ті, хто вже користувався вертикальними пральними машинами, високо оцінять цю перевагу.

Вибирайте програму для кожного прання індивідуально, щоб досягти кращого результату. Нові вертикальні пральні машини Evo Plaisir оснащені самими різними режимами. А ручка вибору програм з ергономічним дизайном дозволить вибрати швидке прання 14 хвилин - 30 хвилин - 44 хвилини, а також встановити відкладений пуск із затримкою до 24 годин. З віджиманням до 1400 оборотів ваша білизна буде практично сухою відразу після прання.

Контролюйте процес прання за допомогою зручного електронного дисплея. Вертикальні машини Evo Plaisir обладнані трьома варіантами інтерфейсу : LCD- дисплей, 2D або 1D, залежно від моделі. Кожна функція, кожен етап прання у вас під контролем!

Досвід, накопичений компанією Candy за роки роботи, дозволяє робити техніку надійною і безпечною, як для людини, так і для довкілля - клас енергоефективності А скорочує кількість споживаної електроенергії. При цьому ви заощадите на оплаті рахунків.
1 Предложение от магазина: настенный пленочный обогреватель панно купить в донецке по актуальным ценам в Луцке.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер отзывы.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно