(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Стирайте больше — освободитесь от забот

Москва, 06 липня 2012 - LG Electronics представляє на російському ринку нову модель LG F1495BDS з серії пральних машин Bigin з великим завантаженням до 12 кг в стандартному корпусі(600 мм), спрощуюче прання великих речей або їх великої кількості.

Серія LG Bigin - ідеальний вибір, адже вони не лише нададуть сліпучу чистоту білизні завдяки великому набору програм і додаткових функцій, порадують своєю місткістю, і крім того прекрасно доповнять інтер'єр ванної кімнати або кухні. При цьому сенсорний дисплей Touch Control забезпечує легкий доступ до вибору програм і різноманітних режимів, що підбираються індивідуально залежно від типу тканини і міри її забруднення.

LG F1495BDS оснащена також усіма ключовими технологіями пральних машин LG такими як прямий привід Inverter Direct Drive, технологія "6 Рухів турботи"(6 Motion), функція пари True Steam. Ця модель екологічна, відноситься до класу А і відрізняється найнижчим споживанням електроенергії.
Инверторная система прямого приводу(Inverter Direct Drive) дозволяє економно витрачати електроенергію і мінімізувати рівень шуму і вібрації завдяки досконалим конструктивним рішенням. Компанія LG надає 10 років гарантії на двигун.
LG F1495BDS оснащена також і інноваційною технологією "6 рухів турботи"(6 Motion) з широким набором алгоритмів обертання барабана, максимально адаптованих до різних типів тканин і об'єму праної білизни. Усі алгоритми(базовий у поєднанні з 5 новими - Реверсивне обертання, Насичення, Кручення, Розгладження, Похитування) запрограмированны в режими прання. При виборі режиму, машина сама визначає поєднання алгоритмів, забезпечуючи по-справжньому "індивідуальне" відношення до речей.

Технологія LG True Steam забезпечує якісне, делікатне і енергоефективне прання. Пара, глибоко проникаючи у волокна тканини, м'яко впливає на тканину, повністю розчиняє залишки миючого засобу і видаляє до 99сех відомих алергенів.
Інноваційна амортизаційна система повністю виключає виникнення вібрацій і знижує рівень шуму завдяки чотирьом основним елементам: кульовому балансиру, віброізоляційному ущільнювачу, системі амортизації, датчику вібрації.

Пральна машина LG F1495BDS серії Bigin оснащена також такими додатковими конструктивними рішеннями як система рециркуляції води для ефективного змочування білизни, захист від протікань Aqualock, бульбашкова поверхня барабана і хвилеподібні захоплення.
У пральних машинах LG Bigin передбачені різні програми прання спеціально для людей, що страждають алергією або з чутливою шкірою, такі як Одяг малюка, Турбота про здоров'я, "Парове прання". Пральні машини LG з функцією пари сертифіковані Асоціацією дитячих алергологів і імунологів Росії.
1 Предложение от магазина: электропростынь производство в спб.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно