(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Samsung представляет робот-пылесос NaviBot Silencio

Москва, 19 червня 2012 року - компанія Samsung Electronics, провідний світовий виробник споживчої електроніки, володар безлічі нагород в області інновацій, представляє новий робот-пилосос NaviBot Silencio. Пристрій представляє нову еру домашньої побутової техніки. Компактний, але потужний робот-пилосос здатний автономно пересуватися по різних типах поверхонь і забезпечує чудову якість прибирання без зусиль власника.

NaviBot Silencio продовжує лінійки роботів-пилососів NaviBot, досягаючи нового рівня розвитку штучного інтелекту. Два процесори, обслуговуючих інноваційну програму навігації, дозволяють роботові запам'ятовувати своє місце розташування відносно інших об'єктів у будинку, а також пам'ятати, де розташована зарядна станція. Орієнтації в просторі з системою Visionary Mapping допомагає вбудована в робот-пилосос камера, скануюча навколишній простір з частотою 30 кадрів в секунду.

З її допомогою робот-пилосос створює віртуальну карту будинку, визначаючи точне місце розташування перешкод, таких як меблі і предмети інтер'єру. Розраховуючи найкоротший і зручніший маршрут, NaviBot Silencio може гарантувати швидке і ефективне прибирання приміщень.
Новий робот-пилосос впорається з прибиранням декількох кімнат. Якщо заряду акумулятора не вистачає для завершення прибирання приміщення, NaviBot Silencio автоматично повертається на зарядну станцію і відновлює заряд батареї впродовж двох годин - швидше, ніж інші пристрої на ринку. Завдяки навігаційній системі Visionary Mapping робот-пилосос здатний продовжити прибирання з того місця, де вона була перервана.

Щітки на обох сторонах пристрою дозволяють швидше і ефективніше прибирати будинок. Коли щітка Power Brush завершує свою роботу, зібравши бруд і сміття, за справу береться Sweeping Blade, щоб провести ретельніше очищення поверхні. Гребінь Brush Protection Comb допомагає збирати шерсть тварин і захищає щітку Power Brush, запобігаючи намотуванню на неї волос. Це робить NaviBot Silencio ще зручнішим і простішим у використанні і відході.

Робот-пилосос легко проникає у важкодоступні місця приміщення, наприклад, під журнальні столики і меблі, і тому ідеальний для щоденного прибирання. При цьому прибирання може проходити у той момент, коли власники знаходяться зовні удома. NaviBot пропонує на вибір шість різних режимів роботи : Auto, Spot, Max, Edge Clean, Turbo і Manual, а також може починати роботу із затримкою в часі, що дозволяє запускати програму прибирання, в той час, коли ви знаходитеся в дорозі.
NaviBot Silencio має 38 датчиків, які допомагають йому виконувати якісне прибирання, а також оберігають його від падінь зі сходів, зіткнення з іншими предметами і заплутування в дротах.
NaviBot Silencio також оснащений системою Virtual Guard, яка створює віртуальний план приміщення і відкриває користувачам дві корисні функції. Перша з них, "Віртуальна перешкода"(Virtual Fence), дозволяє закрити пристрою доступ в яку-небудь зону, наприклад, ванну кімнату з мокрою полою, камінну зону або ділянку приміщення, де живляться домашні тварини. Друга функція, "Віртуальний гід"(Virtual Guide), дає користувачам можливість задати порядок, в якому робитиметься прибирання.
У цьому режимі робот-пилосос переходитиме від ділянки до ділянки, замість того щоб чистити усі доступні поверхні.

Navibot Silencio також оснащений HEPA- фільтром(Hygienic High - Efficiency Particulate Air), який затримує мікрочастки пилу і алергени і гарантує чистоту повітря, що виходить з пилососа. Крім того, технологія Air Path дозволяє значно понизити шум від роботи робота-пилососа, завдяки чому споживачі можуть розмовляти по телефону або дивитися телевізор, тоді як Navibot Silencio виконує прибирання.
1 Предложение от магазина: купить в интернете тепло картина абстракция украина в Кременчуге.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно