(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Samsung представляет новые пылесосы SC96

Москва, 19 червня 2012 року - компанія Samsung Electronics, провідний світовий виробник споживчої електроніки, представляє новий пилосос без мішка для збору пилу Samsung SC96. Лінійка Samsung SC96 включає декілька моделей, що відрізняються ексклюзивним дизайном, в основі якого лежить вигляд автомобілів перегонів. Новий пилосос утілив в собі останні розробки Samsung, які забезпечують високу ефективність і простоту прибирання в приміщенні.

Samsung SC96 оснащений системою Super Multi Chamber, яка підтримує постійну потужність всмоктування на рівні 380 Вт незалежно від міри наповненості контейнера. Ця технологія полягає у використанні інноваційної схеми повітряних потоків під назвою "Нео-вихор". Принцип її роботи складається з декількох етапів. На початку повітря потрапляє у велику камеру, де за рахунок відцентрової сили відділяються бруд і великі частки пилу.

Потужність мотора 2200 Вт забезпечує потужну циркуляцію повітря усередині пилососа, завдяки чому пил відділяється максимально ефективно. Після цього повітряний потік спрямовується в шість невеликих відсіків, в яких осідають дрібні частки. На виході знаходиться система фільтрів, у тому числі фільтр HEPA 13, які гарантують максимальну чистоту повітря. Ефективність фільтрації у нової моделі Samsung складає 99,7.

Дизайн цього пилососа вражає не менше його продуктивності. Футуристичний корпус випускається в чотирьох різних колірних рішеннях. Але на відміну від болідів перегонів модель SC96 має один з найнижчих показників шуму у своєму класі.
Новий пилосос Samsung SC96 простий і зручний в експлуатації. Спеціальна конструкція коліс робить пристрій максимально маневреним і тихим. Очищення контейнера для збору пилу відбувається за декілька секунд: досить вийняти його з пилососа, зняти кришку і висипати сміття, що накопичилося.
Пилососи Samsung SC96 надходять у продаж в червні за рекомендованою роздрібною ціною від 9990 рублів(залежно від моделі).
1 Предложение от магазина: ковер с подогревом купить в королеве.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно