(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Роскошный дизайн для современной кухни

Москва, 08 травня 2013 р. LG Electronics представляє на російському ринку нові дизайнерські моделі холодильників LG серій GA - B489TG** і GA - B439TG**, що поєднують в собі елегантний, стильний дизайн з ретельно продуманою ергономікою і технологіями для тривалішого збереження свіжості і корисних властивостей продуктів. Витончені дверці, що округляють, із загартованого скла, оригінальні дизайнерські і колірні рішення, прихована ручка з кристалічною поверхнею - усе це відкриває перед вами світ різноманітних можливостей для створення ідеального інтер'єру.
Моделі холодильників c вишуканими забарвленнями "Срібляста квітка", "Шампанське", "з листяним візерунком", чорна дзеркальна і чорна і біла з дизайном Карима Рашида представлені в двох версіях - 200 см і 190 см заввишки.

Ідеальне рішення: дизайнерська серія GA - B489TG** з передовими технологіями LG
Надійна технологія лінійного компресора LG(10 років гарантії виробника) дозволяє холодильникам серії GA - B489TG** чудово зберігати свіжість продуктів при низькому рівні шуму і значної економії енергії(клас енергоспоживання А ). Крім того, моделями з цієї серії зручно і приємно користуватися завдяки системі LG Total No Frost - без необхідності розморожування.
Функція багатопотокового охолодження Multi Air Flow рівномірно розподіляє охолоджене повітря по усьому внутрішньому простору холодильника, забезпечуючи найкращі умови для продуктів на кожній полиці. У холодильній камері немає конденсату, тобто в нім легше підтримувати чистоту.
Різні продукти вимагають різних умов зберігання. Тому в нових холодильниках LG серії GA - B489TG** також передбачені спеціальні зони, ці відмінності, що враховують, і що подовжують свіжість продуктів, підтримуючи їх апетитний зовнішній вигляд і зберігаючи максимум корисних речовин. Так, зона свіжості Opti Temp дозволяє встановити індивідуальну температуру для різних типів продуктів за допомогою електронного управління на дисплеї: для зберігання риби і м'яса, і для овочів і фруктів.

Спеціальна технологія Moist Balance Crisper підтримує оптимальний рівень вологості в секції для овочів, завдяки комірчастій поверхні кришки.
Прихована ручка легкого відкривання не займає зайвий простір і дозволяє плавно і без зусиль відкрити дверці холодильника. Підсвічування ручки в серії GA - B489TG** не лише виконує декоративну функцію, але і створює приємне м'яке освітлення, коли в приміщенні не хочеться включати яскраве світло. Оригінальний сенсорний LED дисплей візуально прихований, коли неактивний. Що активується легким дотиком, його екран відображає усю необхідну інформацію про режими роботи холодильника.

Холодильники GA - B489TG** і GA - B439TG** відрізняються заввишки(200 і 190 см, відповідно), наявністю лінійного компресора, підсвічування ручки і настроюванням зони свіжості. Проте обидві варіації мають дверці, що округляють, із загартованого скла з елегантним дизайном, що прикрашає будь-яке приміщення.

Нові холодильники LG дарують святковий настрій на кожен день і допомагають забезпечити здорове харчування усієї сім'ї.

Дизайнерська лінійка холодильників LG серій GA - B489TG** і GA - B439TG** представлена на російському ринку з квітня 2013 року.
1 Предложение от магазина: какой лучше обогреватель обыкновенное чудо или трио в Кировограде.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно