(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Робот-пылесос Karcher RC 4.000

У рамках виставки споживчої електроніки Consumer Electronics & Photo Expo, яка пройшла в МВЦ Крокус Експо з 12 по 15 квітня 2012 року, компанія Karcher уперше представила окрему серію техніки в ексклюзивному білому кольорі, а робот-пилосос цієї лінійки - RC 4.000 був удостоєний нацио­нальной премії "Продукт року" в номінації "Робот-пилосос".
Національна Премія "Продукт року" регулярно проводиться в Росії з 2004 року. До складу жюрі премії входять редактори провідних спеціалізованих видань, які в ре­зультате незалежного тестирова­ния вибирають кращі продукти.

Основними критеріями для вибору переможців є инноваци­онность, эргономичность, екологічність і ди­зайн представлених на суд жюрі продуктів. Привласнення професійним жюрі такого "знаку якості" є свідченням високих споживчих властивостей продукту і дозволяє покупцям краще орієнтуватися в різноманітті представленої на ринку техніки.

Робот-пилосос RC 4.000, "робот-пилосос", що переміг в номінації, здатний очищати будь-кого распро­страненные в побуті підлогові покриття. Після напол­нения сміттєвого відсіку або розрядки акумуляторної батареї, RC 4.000 переміщається до базової станції, де робить розвантаження сміття, а потім продовжує свою роботу. При цьому він орієнтується на інфрачервоний сигнал, що направляється станцією на відстань до 12 м.

Оптичні датчики робота-пилососа виключають його падіння - він легко розпізнає перепади висот і спо­собен без проблем долати дроти, уступи і інші перешкоди. Споживання енергії RC 4.000 зна­чительно нижче, ніж у звичайного пилососа, навіть якщо він працює декілька годин підряд, а рівень шуму під час роботи(54 дБ(А)) не набагато голосніше звуку працюючого вентилятора у комп'ютера, тому його ра­бота навіть вночі не порушить ваш сон.
Компанія Karcher має більш ніж 75-річний досвід в проектуванні і виробництві жнив тих­ніки. Жовті апарати з логотипом Karcher давно стали незамінними помічниками для мільйонів це­мей у всьому світі, і ми сподіваємося, що білі апарати нової ексклюзивної серії також займуть гідне місце у вашому будинку, радуючи своїм привабливим дизайном і традиційно високою якістю.
1 Предложение от магазина: обогреватель картина пленочный купить в днепропетровске температура поверхности в Щелкино.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь beurer ts 30 электросхема.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно