(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Пылесос LG Kompressor Follow Me

Тепер процес прибирання став ще простіший і приємніший для усіх користувачів. Адже завдяки революційним технологіям автоматичного визначення місцезнаходження(Automatic Location Recognition) і активного руху коліс(Active Following Wheel) вам немає необхідності тягнути пилосос за собою : він сам переміщається услід.

Ви прибираєте пил, пилосос сам йде за вами
За допомогою чотирьох взаємозв'язаних датчиків руху, що 3, що знаходяться на корпусі і 1 на руків'ї пилососа, відстань в один метр між пилососом і користувачем підтримується автоматично.
Датчики, встановлені на корпусі пилососа, реагують на рух руків'я і взаємодіють з технологією активного руху коліс(Active Following Wheel) для легені, плавного і заданого пересування за користувачем. Пилосос легко рухається і об'їжджає перешкоди, завдяки незалежним колесам, усередині яких встановлені міні-мотори.

Технологія Kompressor : пилу буде менше, якщо її спресувати
LG Kompressor - перша у світі технологія механізованого пресування пилу, який забезпечує неперевершено високу якість прибирання. Технологія пресування пилу в щільні і компактні брикети збільшує місткість контейнера в чотири рази і при цьому - що дуже важливе - перешкоджає зворотному проникненню пилу в приміщення, при спустошенні контейненра.
Компанія LG надає 3 роки безкоштовного сервісного обслуговування на пилосос серії Kompressor і додаткова 7 років гарантії на складові частини системи пресування пилу.

Система Турбоциклон
Система Турбоциклон забезпечує постійну високу потужність всмоктування, у тому числі за рахунок ефективної фільтрації/відділення пилу від повітря. Потік повітря ділиться на два - перший потік пилу і сміття потрапляє в контейнер, а другий повітряний вільно проходить далі через фільтраційну систему, не засмічуючи її і підтримуючи при цьому постійно високу потужність всмоктування.

Подвійна система поглошения шуму
Пилосос LG Kompressor оснащений подвійною системою поглинання шуму, що дозволяє максимально понизити рівень шуму пилососа до комфортних 74 Дб. Це стало можливо завдяки застосуванню системи поглинання вібрацій мотора і додатковому гумовому кожуху, встановленому на нім.

Багатошарова система фільтрації
На додаток до гігієнічної технології пресування пилу, пилосос забезпечений унікальним багатошаровим фільтром LG, який затримує навіть найдрібніші частки пилу. Так передмоторний фільтр захищає мотор від частинок пилу. А чотирьохрівневий вугільний фільтр HEPA 13 не лише затримує пил і алергени, але і блокує неприємні запахи. Ефективність видалення пилу і алергенів підтверджено Російськими і міжнародними сертифікатами: BAF, SLG і Асоціації дитячих алергологів і імунологів Росії.

Зручність в деталях
Контейнер для пилу Kompressor Follow me виконаний з удароміцного матеріалу - полікарбонату. Модель доповнена новою комбінованою турбощеткой для чищення підлоги і килимів 9-тиметровый шнур і радіус дії в 12 м. спрощують прибирання навіть дуже великих приміщень. Об'єм пылесборника 1,2 л., регулювання потужності на ручці, полегшена алюмінієва телескопічна трубка також зроблять використання цього пилососа комфортнішим.
1 Предложение от магазина: купить ковёр с подогревом киев.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь beurer тs 23 отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный тёплый пол под ковёр.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно