(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Пылесос Dyson DC36 с технологией Bal

20-го квітня в АРТ-Центре "Дрантя" відбулася презентація унікального пилососа DC36 - першого компактного циліндричного пилососа Dyson з технологією Ball, значно спрощує процес прибирання у будинку. У міських квартирах ми нерідко випробовуємо нестачу місця. Розроблений спеціально для невеликих приміщень пилосос DC36, вагою трохи більше 6 кг, має мініатюрні розміри і при цьому має продуктивність великого пилососа.

Циліндричні пилососи на коліщатках зазвичай мають велику вагу, ними складно управляти, і вони легко перевертаються. Вони врізаються в меблі і в кути, і для їх переміщення в заданому напрямі треба докладати чималих зусиль.
До того ж в них використовуються фільтри або мішки для збору пилу, що також може привести до зниження ефективності.

DC36 - легкий і маневрений пилосос. Завдяки технології Ball, він має низький центр тяжіння, що знижує ризик його перекидання, його дуже легко переміщати, і він не застряє у ворсі килима.
У пилососі використовується запатентована Dyson технологія Radial Root Cyclone, що дозволяє йому збирати більше мікроскопічних часток пилу, чим будь-які інші пилососи.
Технологія Radial Root Cyclone дозволяє збирати більше пилу, ніж будь-який інший пилосос
У інших пилососах все ще використовуються мішки для збору фільтри або фільтри, що призводить до поступового зниження потужності всмоктування. Компанія Dyson постійно покращує циклонну технологію з моменту її винаходу більше 20 років тому.

Кожен вигин кожного каналу ретельно спроектований для забезпечення виведення мікроскопічних часток(розміром до 0,5 мікрон або 1/5000 шпилькової голівки) з повітряного потоку в контейнер.
Акустична конструкція
Повітряний потік у внутрішньому циклоні має відцентрову силу понад 100 000 G і перед фахівцями Dyson з акустики встало завдання мінімізувати рівень звуку і вібрації високошвидкісного потоку повітря і пилу.

Завдяки випробуванням в полубезэховой камері Dyson, був перероблений кожух мотора і була змінена конструкція вентиляційних отворів, що дозволило оптимізувати повітряний потік.
Роботизовані випробування і практичні випробування : для випробування DC36 було розроблено величезну кількість тестів, у тому числі механічні випробувальні установки для оцінки маневреності DC36 навколо кутів. Руйнівні випробування, а також випробування довговічності, ефективності і надійності проводилися цілодобово 7 днів в тиждень.

Під час розробки кожен компонент піддавався сотням випробувань, і перед нещадною випробувальною групою Dyson було поставлено завдання виявлення усіх недоліків і слабких місць. Наприклад, вимикач пройшов 20 000 випробувальних циклів.
Механізм звільнення контейнера для пилу пройшов 2200 випробувальних циклів. Для шланга було проведено 11 000 циклів випробувань на зовнішній знос і ушкодження. З упевненістю можна стверджувати, що пилосос Dyson прослужить вам довго.
1 Предложение от магазина: где в днепропетровске купить електрический пленочний настенний обогреватель трио в Львове.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: какого производителя лучше купить электропростынь.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер цена.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно