(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Посудомоечная машина Vestel CDF 8646 WS

Останнім часом в російських квартирах все частіше можна зустріти водолічильники, у зв'язку з цим питання економії води стає усе більш актуальним. Але будь-яка економія не повинна приносити дискомфорт, тому варто зробити її максимально приємною. А що може бути приємніше позбавлення від миття брудного посуду, особливо коли хочеться просто відпочити після вечері?

Розроблена з використанням передових технологій, посудомийна машина CDF 8646 WS легко впорається із скупченням немитого посуду і дозволить значно понизити витрату води і електроенергії, адже вона відноситься до класу А миття і енергоспоживання. Щоб відмити до дзеркального блиску 10 комплектів посуду, їй знадобиться всього 13 літрів води - таким результатом можуть похвалитися тільки найбільш ефективні посудомийні машини.

Проте економічність - це лише одна з приємних особливостей, адже основне завдання посудомийної машини все ж полягає в тому, щоб полегшити життя хазяйці і виконати за неї важку домашню роботу. Посудомийна машина CDF 8646 WS легко з нею справляється і може виручити у будь-якій побутовій ситуації завдяки наявності 6 програм миття. Не вимагається мити велику кількість посуду, а потрібно просто відтерти декілька брудних тарілок і вилок?
1 Предложение от магазина: инфрокрасный обогреватель эколайн", "пион", "теплофон", "infra tec цены в Николаеве.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь restart hot touch maxi.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер отзывы.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно