(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Посудомоечная машина ARDO DWC 06E3W

Перша компактна посудомийна машина ARDO, миттєво стала популярною як тільки з'явилася на Російському ринку. У зв'язку з цим інженери компанії ARDO вирішили не обмежуватися однією моделлю. Представляємо модель ARDO DWC 06E3W, яка є природним продовженням серії компактних моделей від ARDO.
Як і попередниця, новинка компактна, мобільна і може вимити 6 комплектів посуду за один цикл. Клас миття і енергоефективності А і А відповідно. За цикл нормального миття посудомийна машина витратить всього 7 літрів води і 0,62 кВт*ч.

У моделі ARDO DWC 06E3W немає нічого зайвого : чіткі лінії корпусу, індикатори наявності солі і обполіскувача, три кнопки вибору програм : нормальна, ач або швидке миття.
Завдяки простому управлінню з машиною впорається навіть непідготовлена людина. Програму миття можна вибрати натисненням на відповідну кнопку.
Компактність, економічність і простота управління дозволяють розмістити "посудомийку" в умовах дачного будинку, де гаряча вода часто буває розкішшю, а миття в холодній воді доставляє багато клопоту.

Від трудомісткого процесу миття посуду позбавить "Посудомийка" ARDO! За рахунок інтенсивного нагріву води, вона дозволяє позбавитися навіть від трудноудаляемого нальоту, який традиційно схильний утворюватися на посуді з часом. Практично неможливо так же ретельно щодня мити посуд руками. Звільнившись від миття посуду, ви зможете зайнятися куди приємнішими речами.
1 Предложение от магазина: электропростынь beurer ts 23.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно