(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Подведены итоги выставки Consumer Electronics & Photo Expo

З 11 по 14 квітня в Крокус Експо відбулася щорічна міжнародна виставка в області споживчої електроніки Consumer Electronics & Photo Expo 2013. Унікальна виставкова подія зібрала разом більше 900 брендів аудіо, відео, фото, побутової, мобільної і комп'ютерної техніки на площі понад 60 000 м2. Традиційно, на церемонії урочистого відкриття виставки були присутніми глави і топ-менеджери провідних світових компаній Sony, Canon, Nikon, Fujifilm, Olympus, BenQ, Electrolux.
В цілому, Consumer Electronics & Photo Expo 2013 відвідало 150206 чоловік, з яких 60091, - це фахівці з Росії і зарубіжжя.

Цього року виставка Consumer Electronics & Photo Expo знову порадувала своїх відвідувачів поповненням тематики. З нового - експозиція Car Media, яка продемонструвала сучасні пристрої, використовувані в автомобілях : навігатори, відеореєстратори, мультимедійні станції, головні пристрої, акустика, відео техніка і багато що інше.
З іншими сегментами ринку гості виставки могли познайомитися, відвідавши ті, що стали традиційними тематичні розділи: ФОТОФОРУМ, АУДІО-ВІДЕО, MOBILE & DIGITAL, iZone, ПОБУТОВА ТЕХНІКА, SHOW PRINT і окрему експозицію в готелі Акваріум - Hi - Fi & High End Show.
Учасниками Consumer Electronics & Photo Expo 2013 стали більше 700 компаній - провідні світові виробники і російські дистриб'ютори устаткування : Sony, Pioneer, Yamaha, Bose, Loewe, Sennheiser, Mitsubishi Electric, Benq, Canon, JVC, Sharp, Electrolux, Gorenje, Nikon, Olympus, Pentaх a Ricoh Company, Polk, Harman, Seagate, Audio - Technica, Rekam, Creative, Golla, Ritmix, Wexler, Oysters, Xerox, Supra, Korting, Stadler Form, Російська Гра, Бонанза, A&T Trade, CTC Capital, Digis, Alef, Абсолютне Аудіо, Lexand, iconBIT, Каркам, Black Vue і багато інших.

Важливою подією для представників бізнесу стала щорічна Конференція "Російський ринок споживчої електроніки - тенденції і перспективи розвитку", у рамках якої були підведені головні підсумки галузі за минулий рік і названі основні тренди найближчого майбутнього. З основного - відбувається зростання витрат населення на споживчу електроніку; держава виступила з ініціативою про накладення відповідальності за утилізацію продукту на самих виробників.
Сегментовано про ринок за підсумками 2012 року:

- комп'ютерний ринок помітно скоротився, місце нетбуков і ультрамобильных ноутбуків активно займають планшети, при цьому в середньому ціновому сегменті 60родаж - це "проста техніка", а не ультрабуки.
- Доля смартфонів на ринку мобільних телефонів склала 44происходит скорочення життєвого циклу смартфонів; усе більш затребуваними стають апарати з двома і більше сим-картами "мультисім".
- Позначений 12рирост в сегменті телевізорів на тлі падіння іншого "відео"; спостерігається бурхливе зростання продажів телевізорів 3D і Smart TV.
- Ринок домашніх кінотеатрів падає, на цьому фоні збільшується сегмент саундбаров.
У Круглому столі з актуальних питань ринку споживчої електроніки і побутової техніки взяли участь представники компаній-виробників Sony, Canon, Electrolux, роздрібних мереж "М.Видео", "Enter Зв'язкової", "Ельдорадо" і Інституту маркетингових досліджень GFK - RUS. Серед найбільш важливих тем, зачеплених в ході обговорення, - необхідність використання мультиканальних продажів, які дозволяють правильно збалансувати присутність компанії в оффлайне і онлайні.
В ході обговорення локалізації виробництва і впливу країни-виробника на вибір сучасного російського покупця усі учасники знову акцентували увагу на тому, що при належному контролі з боку компанії місцерозташування заводу абсолютно неважливо.
На завершення були підняті питання появи на ринку нового покоління Young, що здійснює покупки онлайн, і використання у зв'язку з цим нової технології просування товарів в соціальних мережах, яка є ефективним інструментом в роботі по формуванню зворотного зв'язку з покупцем.
Оцінити новітні розробки світових виробників гості могли, відвідавши експозиційну частину виставки. Серед основних тенденцій, які явно простежувалися на виставці, хочеться особливо відмітити наступні: настання ери 4К; вдосконалення безпровідних технологій - NFC упевнено входить в наше життя; інтеграція апаратури з мережевими сервісами і додатками; акцент на кастомізації апаратури; застосування лазерних технологій у відеопроекторах.
Компанія Sony була традиційно представлена найбільшим стендом на виставці і продемонструвала вражаючу кількість новинок, багато хто з яких був показаний уперше. У рамках виставки компанія фокусувалася на трьох основних напрямах: ТБ, фото і мобільні пристрої.
Телевізор сьогодні - це вже не просто екран для перегляду ТБ програм. Sony пропонує телевізори з функцією Smart TV, численними технологіями поліпшення зображення, а також з дозволом 4К. Маючи величезний успіх з представленим минулого року 4К-ТВ діагоналлю 84", компанія анонсувала дві новітні моделі ТБ серії X9005 з підтримкою 4К з діагоналями екранів 55" і 65". Попри те, що в широкому доступі доки ще відсутній контент 4К, компанія Sony вже представила функції для відображення усіх можливостей 4К.

Sony також приділяє особливу увагу забезпеченню можливості оперативно обмінюватися даними, які знаходяться на різних пристроях. Компанія показала великий асортимент продукції(19 моделей), що підтримують безпровідну технологію передачі даних NFC. Фокусуючись на легкому управлінні і дуже простій комунікації між пристроями, можна швидко підключати мобільні девайсы до телевізора, аудіосистеми, автомобільною мультимедиасистеме і фотоапарату.

На російському ринку з'являється легенда - бестселер північноамериканського ринку, навушники Sony X Headphones, які будуть доступні російським покупцям під ім'ям MDR, - XB920, високоякісний звук в них поєднується з розкішним вдосконаленим дизайном, що включає деталі із справжнього алюмінію.
1 Предложение от магазина: купить в кременчуге плёночный обогреватель для стен в Сумах.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: где купить электропростынь в москве.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно