(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Обновленная серия встраиваемых электробытовых приборов Zanussi

Прилади Quadro, так само як і їх попередники, одягнені в підкреслено строгі форми з чіткими вертикальними лініями. Саме завдяки бездоганності стилю побутова техніка Quadro в 1999 році завоювала престижну нагороду на конкурсі Good Design Award. Рік потому легендарна серія була згадана в Kitchen design trends і знову стала призером конкурсу Good Design Award. Успіх Quadro повторився і в 2004 році. Тоді серія була нагороджена і на італійському конкурсі промислового дизайну Compasso D'Oro.

Одягаючи необхідний функціонал побутової техніки в технологічні і ергономічні форми, дизайнери прагнули до досягнення лаконічності і досконалості ліній, що дозволило ідеально вписати техніку нової серії в сучасний кухонний простір.

Кожен з побутових приладів Quadro включає унікальні елементи дизайну. Так, наприклад, духова шафа Quadro оснащена ергономічною дугоподібною ручкою і чорними тонованими дверцями з точковим малюнком. Функціонал і зовнішній вигляд моделі ідеально доповнює бурштиновий світлодіодний дисплей - характерний елемент більшості приладів серії.

"Небувала популярність духовки Quadro, що стала справжнім бестселером, надихнула нас на розробку нових технологічних рішень, - пояснює пан Барбьери, головний дизайн-менеджер і глава дизайн-группы Zanussi в Порчии(Італія), - Наші фахівці прагнули знайти творче втілення цінностей бренду Zanussi і реалізувати його індивідуальність у візуально збалансованій лінійці електропобутових приладів".

Функціональність і комфорт розширюють можливості і створюють настрій
Компанія Zanussi створює свої продукти для тих, хто хоче жити в затишному, зручному, простому в обслуговуванні і економічному будинку, оснащеному функціональними і надійними електропобутовими приладами, використання яких не вимагає великих витрат часу і сил. "Ми не хотіли, щоб наші прилади справляли враження суто промислової продукції. Ми домагалися того, щоб їх дизайн максимально відповідав запитам сучасних споживачів", - підкреслює пан Барбьери.
"Так, наприклад, конструюючи дверці духовки - відмічає він, - ми відмовилися від сталевої рамки навколо скла, завдяки чому прилад перестав нагадувати промислові зразки техніки, а дизайн скла тепер забезпечує відмінну видимість блюд, що готуються в духовій шафі".
Дизайнер розповів і про історію створення дугоподібної дверної ручки духовки(це одна з двох зігнутих конструкцій, використовуваних в лінійці Quadro). На його думку, дугоподібна форма зробила дизайн моделі емоційнішим, дозволила зробити крок від традиційного німецького раціоналізму і практичності у бік дружелюбності і чуттєвості.

Пан Барбьери пояснює і присутність м'якої форми арки в оформленні витягів Zanussi : "Арка створює ансамбль з ручкою духової шафи, а використання скла надає зовнішнім конструкціям витягу особливу привабливість і легкість. Серія Quadro пропонує лаконічний, але в той же час унікальний і сучасний дизайн приладів для кухні".

Побутові прилади Quadro виглядають так актуально і стильно, в той же час легко і якісно виконуючи свої функції, що користувач кожного разу випробовує масу позитивних емоцій від експлуатації техніки.

Простота експлуатації економить простір і час
Ідея необтяжливого побуту знайшла відображення у функціональному наповненні техніки оновленої серії Quadro. На приладову панель виведені тільки найнеобхідніші функції, без надмірностей. "Ми навмисно не включили в програмне наповнення техніки спеціальних функцій для надточного налаштування температур або для створення ідеальних режимів приготування.
Такі функції потрібні далеко не усім користувачам, - відмічає дизайнер, - Наша серія розрахована не на перфекціоністів, а на абсолютну більшість користувачів, які просто хочуть мати ергономічні, стильні і прості в експлуатації прилади".

Для того, щоб зробити управління технікою максимально простим, розробники обмежили кількість програм, використали більше графіки і спростили меню. Для максимальної зручності використання духовки був збільшений розмір ручок налаштування.

Простота експлуатації побутових приладів дозволяє досягати прекрасних результатів навіть користувачам з невеликим досвідом. Прекрасна ергономіка і висока міра автоматизації нової лінійки побутової техніки допомагає звільнити простір і заощадити час на щоденних домашніх справах.
Пан Барбьери щиро сподівається, що розробникам нової серії вдалося досягти оптимального балансу між простотою і зручністю використання надійних кухонних приладів і оригінальним, сучасним дизайном облаштувань впізнанного бренду Zanussi : "По нашій задумці новий дизайн мав бути практичним і експресивним - відмічає він, - він має бути повною мірою адаптований до повсякденного життя споживачів.

Новий демократичний і функціональний дизайн техніки Quadro дозволить їй стати не прикрасою і не фетишем, а надійним партнером звичайних користувачів в повсякденних справах".
1 Предложение от магазина: электропростынь в нижнем новгороде.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно