(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Новая серия кухонной техники Körting

Бренд побутової техніки Korting представляє спеціальну серію вбудовуваних духових шаф і варильних панелей в стилі "неокласика". Серія Korting 1889 присвячена історичній для бренду даті - року його створення - і поєднує в собі вишукані лінії неокласичних форм з найсучаснішими технологічними рішеннями. Прем'єра новинок в Росії пройшла у рамках виставки Consumer Electronics & Photo Expo.
1889 рік - багато в чому знаковий період в історії людства, час бурхливого розвитку технологій і зародження нових форм в мистецтві.

Це рік проведення гучної Всесвітньої виставки в Парижі, що подарувала світу знамениту Эйфелеву вежу. Рік підкорення вулкану Кіліманджаро, появи першого електричного пристрою для обробки даних, рік народження неповторного Чарлі Чапліна... І саме з 1889 року, з маленької сімейної компанії в німецькому місті Лейпціг, веде свою історію бренд Korting.
Створюючи нову спеціалізовану серію кухонної техніки, дизайнери Korting надихалися багатою історією бренду і духом новаторства, властивим 1889 року. У дизайні серії віддана перевага неокласичним формам : поєднанню мінімалізму, строгої геометрії і простих лінійних форм з благородним, але не химерним, стриманим декором. Типово для неокласицизму, особливе значення тут придбаває тонке сплетення класичної елегантності з інноваційними технологіями.
Серія Korting 1889 представлена вбудовуваними духовими шафами(газовими і електричними) і газовими варильними панелями. Вибір з 5 варіантів кольору(чорний, червоний, мідь, пісочний і шампань) і різноманітність розмірів панелей конфорок дозволять без зусиль підібрати техніку під будь-який інтер'єр.

Характерним елементом декору духових шаф серії 1889 служить "старовинна" металева табличка з логотипом, подібна тим, які розміщувалися на техніку Korting більше століття тому. Поворотні регулятори і ручка дверець цілком виконані з латуні, що підкреслює грунтовність і високу надійність техніки.

При цьому, незважаючи на злегка ностальгічний образ нових моделей, духові шафи 1889 оснащені найсучаснішими функціями і технологіями. Різноманітність режимів приготування(9 у електричних моделей і 5 - у газових) забезпечать повну свободу у відтворенні на домашній кухні найскладніших блюд. Зручний акустичний таймер, що дозволяє задати час початку і тривалість роботи духової шафи, позбавить від необхідності постійно контролювати процес приготування.
Для усіх любителів італійської кухні незамінним помічником стане зручний камінь для приготування піци, що входить в комплект духовок 1889. Висока температура і пориста структура каменю буквально творять чаклунство: забирають з тесту зайву вологу і допомагають добитися ідеальної хрусткої скориночки, як в справжній кам'яній печі!
Унікальна особливість газових духових шаф 1889 - наявність функції конвектора. У поєднанні з газовим нагрівом вона дозволяє рівномірно розподіляти тепло усередині камери, забезпечуючи ідеальне пропікання блюд.

Повний комфорт забезпечують два рівні телескопічних, що направляють, що повністю викочуються з духовки: завдяки ним деко з каменем для піци можна з легкістю висунути однією рукою.
Потрійне скління дверець шафи гарантує повну безпеку для найменших членів сім'ї : температура передньої поверхні упродовж усього приготування залишиться на абсолютно безпечному рівні в 35°С.

Газові варильні панелі Korting 1889 представлені в двох розмірах - 60 і 70 см Кожна модель обладнана надпотужною зоною WOK : три ряди полум'я допомагають швидко і рівномірно прогрівати усе дно посуду, не залишаючи холодних зон. Зручний утримувач для WOK- посуду, надійно фіксувальний її на конфорці, входить в комплект. Система контролю подання газу, постійно контролююча наявність полум'я, і зручний автоматичний піджиг гарантують максимальну безпеку і комфорт при користуванні варильними панелями серії.
1 Предложение от магазина: коврик обогреватель электрический настенный купить в украине в Никополе.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно