(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Настенный пленочный обогреватель Украина

Настінні обігрівачі відрізняє висока ефективність. При невеликій масі, - не більше 0, 5 кг, він створює зону комфорту в радіусі 3 метри.

Настінний плівковий обігрівач являє собою електричний побутовий обігрівач у вигляді естетичного панно з зображенням.

• квартири і приватні будинки - всі кімнати, включаючи ванну, балкони та лоджії
• гуртожитки
• офіси, робочі кімнати, майстерні
• дачні будиночки
• лікарняні палати
• гаражі
• торгові павільйони і кіоски
• пости охорони.

Настінний плівковий обігрівач є виключно безпечним завдяки тому, що його поверхня, незалежно від тривалості роботи, не нагрівається вище 60-70° C. Це дозволяє бути впевненим, що обігрівач не тільки повністю пожежобезпечний, але так само виключає можливість опіків при зіткненні.

Крім того, завдяки низькій температурі поверхні, обігрівач можна кріпити на будь-яких поверхнях - на дерев'яну стіну, шпалери та навіть на штори.

Настінні плівкові обігрівачі відрізняє висока ефективність. При невеликій масі, - не більше 0, 5 кг, він створює зону комфорту в радіусі 3 метри.
Волокна, з яких зроблений настінний плівковий обігрівач, екологічні і безпечні для організму людини. Їх застосовують навіть у медицині - для очищення крові та інших біологічних речовин.

При включенні настінний плівковий обігрівач відразу ж починає випромінювати теплову енергію, не витрачаючи час і електроенергію на обігрів корпусу і теплоносія, як це відбувається в традиційних, рідинних обігрівачах.

Гнучкий настінний обігрівач не боїться підвищеної вологості, тому його можна встановлювати скрізь, навіть у ванній. Обігрівач простий в експлуатації, працює від мережі напругою 220 В, не пересушує повітря і не спалює кисень і не вимагає ніякого особливого догляду.

Ще однією важливою перевагою настінних обігрівачів є його компактність і мобільність.

Вирушаючи на дачу, на відпочинок або у відрядження, неможливо забрати з собою масляний обігрівач або батарею центрального опалення. А настінний обігрівач зручний для перенесення і не займає багато місця - його можна просто згорнути в невеликий рулон і взяти з собою.

Так само настінний плівковий обігрівач зручно зберігати - у теплу пору року його можна згорнути і прибрати на полицю або антресоль до холодів.
Ще однією перевагою настінних обігрівачів вважається їх естетичність. Можна вибрати обігрівач з будь-яким малюнком, і він буде не тільки створювати комфортну атмосферу, але і прикрашати інтер'єр приміщення.

Технічні характеристики:

Напруга живильної мережі - 220 В
Споживана потужність - 400-450 Вт
Температура поверхні (не більше) град. С - 75 ° С.
Маса без упаковки не більше - 0, 42 кг,
Спосіб установки настінний, призначений для використання на рівні 1, 4 - 1, 6 м
Технічний ресурс безперервної роботи - 50 000 годин.

Виробництво: Україна 1 Предложение от магазина: зверошапка в украине.

1 1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно