(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Настенный пленочный обогреватель Обыкновенное чудо

Настінний плівковий обігрівач являє собою декоративне панно висотою 1000 мм, шириною 650 мм, яка кріпиться на вертикальній поверхні.

Настінний плівковий обігрівач. Ми пропонуємо Вам якісний і зручний продукт - гнучкий настінний обігрівач Звичайне диво". Чим же він відрізняється від інших?

По-перше, для виробництва обігрівача використовується вуглецеве волокно, яке спочатку є військовою розробкою. Його застосовували для виготовлення деталей двигунів ракет. В даний час матеріал використовують для виготовлення носових частин літаків. Завдяки високій хімічній стійкості вуглецеві волокна застосовують для фільтрації агресивних середовищ, очищення газів, для виготовлення захисних костюмів. Виготовляють екрани, які поглинають електромагнітне випромінювання, вироби для електро - і радіотехніки..

Вуглецевим волокнам знайшли застосування навіть в медицині. Їх застосовують для очищення крові та інших біологічних рідин, вони володіють здатністю сорбувати отрути, є носіями біологічно активних речовин. Дивно, але факт - живий організм не відторгає даний матеріал і, якщо пошкоджене сухожилля замінити вуглецевої стрічкою, то організм не сприйме як чужорідний матеріал.
З чого випливає висновок, що наш обігрівач абсолютно безпечний для організму людини.

По-друге, в результаті нагрівання вуглеволокна виділяються теплові інфрачервоні промені, які обігрівають безпосередньо людей і навколишнє середовище в опалювальному приміщенні. Так як обігрівач плівковий, він відразу віддає тепло в повітря, без втрат на обігрів корпусу або масел, як це відбувається у звичних для нас радіаторах. Тому, тільки включивши наш обігрівач - він моментально починає нагрівати.

Обігрівач "Звичайне диво" "не боїться" вологи, а це означає, що його можна застосовувати у вологих місцях (таких як ванна кімната, наприклад). Він легко транспортується, так як важить всього 350 грам і в згорнутому вигляді являє собою невеликий рулон. Тобто Ви легко можете брати обігрівач з собою на роботу або на дачу. Так і в теплу пору року, Вам не доведеться шукати спеціальне місце для його зберігання. Настінний обігрівач "Звичайне диво" дуже зручний для перенесення, не займає багато місця, не доставляє особливого клопоту, повністю безпечний. Незважаючи на це, наша лабораторія два роки удосконалювала систему безпеки, намагаючись різними способами вивести обігрівач з ладу. Ми розробили 3 надійні електронні ступеня захисту.

Обігрівач не сушить повітря, оскільки у нього немає відкритої розпеченій частини. Економічний - споживає всього 0, 350 кВт. Розміри його становлять 1000 х 650 мм. Температура поверхні - 75С - 90С. Режим роботи - тривалий, ресурс безпрерывной роботи 50000 годин. Маса - 420 грам.

Переваги:

Області застосування..

В наслідок своєї універсальності, мобільності, високого ККД і безпеки, плівкові обігрівачі настінні обігрівачі з успіхом застосовуються для обігріву різних приміщень, найбільш характерними з яких є:

Кожен з нас прагне до затишку, особливо вогкою восени і взимку. Хочеться, щоб тепло супроводжувало нас всюди - вдома, на дачі, в гаражі або майстерні, на балконі або лоджії, у ванній кімнаті і, звичайно, на роботі. Первісна людина грівся хутром диких тварин і викрешував вогонь з дерева і каменю. Сучасну - рятують від холоду громіздкі обігрівачі і каміни. Але батарею центрального опалення не візьмеш з собою в заміське бунгало, а камін не встановиш в теплиці або кіоску. Вирушаючи у відрядження, не упакуешь у валізу масляний обігрівач або АГВ. От якби тепло давалося нам легко і невимушено, а його джерело був недорогим, компактним і при цьому ефективним! Мрія, та й тільки! В основу його концепції автори-винахідники заклали поняття "комфортний простір". Це означає, що обігрівач створює комфортні умови саме там, де людині потрібно, тобто "тут і зараз".

Відповіді на питання про обігрівачах

Один обігрівач "Звичайне диво" створює теплову зону в радіусі 2, 5-3 м. Практика показує, що цього достатньо, щоб відчувати себе комфортно на робочому місці, в зоні відпочинку і т. п.

Залежить від багатьох факторів (див. відповідь на перше питання). Але навіщо обігрівати всю кімнату? Чи Не пора почати економити енергію? Обігрівати треба зону, в якій знаходиться людина. Ну а якщо вже потрібно все-таки обігрівати всі приміщення, то краще блокувати можливі втрати тепла (наприклад, повісити обігрівач на вікно і тим самим замінити холодні протяги на теплі потоки повітря).

Категорично забороняється!!! Одна сторона обігрівача повинна бути абсолютно відкрита, інакше локальний перегрів може призвести до займання.

Нагрівачі - це прилади, у яких теплові втрати є корисними, єдино, що безповоротно зникає - це втрати на власний нагрівання. Для обігрівача, товщина якого складає всього 120 мікрон, втрати на власний нагрівання настільки незначні, що ними можна знехтувати. Тобто ККД обігрівача практично дорівнює 100%.

Температура на поверхні нагрівача становить 75° С. Ця температура абсолютно безпечна для шпалер, килимів і т. п. Але якщо шпалери наклеєні неякісно, повітряні бульбашки можуть розширюватися під дією температури.

Обігрівач надійний, економічний, безпечний і чудово гармонує з будь-яким інтер'єром!!!

Для крупнооптових покупців надаються додаткові знижки. 1 Предложение от магазина: зверошапка в днепропетровске.

1 1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно