(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Настенный пленочный обогреватель картина

Електричний плівковий плоский побутовий обігрівач з високоякісної термостійкої плівки з нагрівальними елементами всередині.
Для виробництва обігрівача ми використовуємо вуглецеве волокно. в результаті нагрівання углеволокон виділяються теплові інфрачервоні промені, які обігрівають безпосередньо людей і навколишнє середовище в опалювальному приміщенні. Так як обігрівач плівковий, він відразу віддає тепло в повітря, без втрат на обігрів корпусу або масел, як це відбувається у звичних для нас радіаторах. Тому, тільки включивши наш обігрівач - він моментально починає нагрівати.
Обігрівач зроблений з інертних і негорючих матеріалів, і скільки б він не працював, температура поверхні залишається незмінною - 75 градусів, тобто нижче больового і опікового порогів. Крім того, цей обігрівач, на відміну від традиційних, не сушить повітря і сам не боїться вологості, не має інерційності і безпечний для всіх членів сім'ї і домашніх вихованців.

Вага обігрівача - 420 р.
• Технічний ресурс використання - 50 000 ч.
• Розміри - 1 Х 0, 63 м
• Напруга живильної мережі, В - 220
• Споживана потужність (не більше), Вт - 350
• Температура поверхні (не більше), град. З - 60-65

Плівкові обігрівачі працюють за принципом конвертора, при споживаної потужності 350 Вт їхня робота прирівнюється до роботи 2 кВт масляного обігрівача. 1 Предложение от магазина: зверошапка меховая выкройка.

1 1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно