(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Микроволновые печи LG

LG Electronics оголошує про те, що мікрохвильові печі компанії були удостоєні премії "Бренд року/EFFIE 2011" в категорії "Побутова техніка". Компанія LG брала участь в конкурсі з проектом "Кулінарній академії LG", який включає навчання кулінарному мистецтву на сайті www.lgcook.ru з професійними радами від відомого шеф-кухаря, бренд-лица побутової техніки LG для кухні Олексія Зиміна.
Проект "Кулінарній академії LG" www.lgcook.ru з рецептами для приготування в мікрохвильових печах компанії також отримав найвищу оцінку жюрі конкурсу "БРЕНД РОКУ/EFFIE 2011".
"БРЕНД РОКУ/EFFIE" - єдиний в Росії професійний конкурс світового значення. Лауреатів премії визначало незалежне Жюрі, що складається з експертів ринку, представників Асоціації Комунікативних Агентств Росії(АКАР), Міжнародної Рекламної Асоціації(IAA) і директорів по маркетингу компаній-переможців 2010 року.

Розглядаючи конкурсні роботи, експерти виділили декілька актуальних трендів: упор на креативну складову бренду, висока соціальна значущість проектів і уміле використання інновацій.
Сайт "Кулінарній академії" був задуманий компанією LG Electronics з благородною метою навчити усіх володарів мікрохвильових печей(переважно), а також власників іншої кухонної техніки LG, що прилучилися до них, швидкому і при цьому простому приготуванню смачних і корисних блюд.
Усі рецепти розділені не лише за способом приготування, але і за часом і ситуації("мало часу", "романтичний настрій", "якщо я не їм м'ясо", "для дітей" і т. д.).

Крім усього іншого, на сайті можна знайти і рекомендації і ради Олексія Зиміна, відомого кулінарного критика, ресторатора і журналіста, що представляє побутову техніку LG Electronics для кухні. Корисними будуть і раді з використання техніки, зберігання продуктів.
Особливе місце в "Кулінарній академії LG" займають відео рецепти від Олексія Зиміна. У них покроково наочно демонструється процес приготування різних рецептів, допомагаючи кулінарам-любителям легко готувати в домашніх умовах за допомогою техніки LG навіть найвишуканіші блюда.
1 Предложение от магазина: электропростынь beurer ts23 купить.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно