(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

LG организует кампанию LG World

Москва, вересень 2012 р. ? цього місяця LG Electronics(LG) організовує глобальну маркетингову кампанію, щоб підкреслити новаторську роль, яку вона грає на світовому ринку споживчої електроніки і побутової техніки. Кампанія LG World Record покликана притягнути увагу до LG як до піонера в області технологій, який упродовж більш ніж 54 років робив життя споживачів комфортнішим.

Широкомасштабна глобальна маркетингова кампанія підтримуватиметься великим спектром маркетингових інструментів, включаючи корпоративний веб-сайт(www.lg.com), ТБ-ролики, друкарську рекламу і онлайн-відео.

У магазинах зони LG World Record привертатимуть увагу покупців, а в місцях продажів надаватиметься детальна інформація про продукти, що розповідає про те, що робить продукцію LG такою унікальною.
В ході кампанії LG World Record освітлюватимуться приклади, коли LG демонструвала новаторський підхід або винаходила щось нове для галузі, отримуючи визнання експертів і сторонніх авторитетних лідерів думок.

До числа освітлюваних продуктів увійдуть OLED- телевізор LG, смартфони з передовою технологією LG LTE, 84-дюймовий 3D-телевизор Ultra Definition(UD) і холодильник з функцією "двері в дверях" для підвищення економії енергії.

55-дюймовий OLED- телевізор
55-дюймовий OLED- телевізор LG уперше демонструвався на виставці CES, де він завоював нагороду Best of the Best CES - 2012 і був названий "кращим експонатом виставки"(Best of Show) редакцією CNET. На виставці World IT Show(WIS) в Сеулі OLED- телевізор LG отримав премію Президента Республіки Корея за технологію мультимедіа.
Ширина рамки OLED- телевізора LG усього 4-мм, а вага 10 кг, корпус виконаний з використанням вуглепластика. Новинка відрізняється застосованою в ній моделлю цветообразования WRGB, що включає технології 4, - Color Pixels і Color Refiner, які дозволяють створювати на екрані найточніше, насичене і природне зображення.

Технологія LG 4 - Color Color Pixel, додає "четвертий" білий субпіксель до звичайних трьом для вдосконалення перенесення кольорів. Інноваційна технологія WRGB відрізняє телевізори OLED від звичайних трибарвних, з системою RGB. Це дозволило конструкторам LG зменшити товщину і вагу телевізора.

84-дюймовий 3D-телевизор Ultra Definition(UD)
У січні на виставці CES LG представила 84-дюймовий 3D-телевизор Ultra Definition(UD). Рівний за розміром чотирьом 42-дюймовим телевізорам, він має приголомшливу якість зображення завдяки 8 млн пікселів на кадр і дозволу 3840 x 2160, що в чотири рази більше, ніж у існуючих телевізорів Full HD.
За допомогою передових технологій LG Triple XD Engine і Resolution Upscaler телевізор LG UD 3D TV відтворює на своєму величезному екрані напрочуд чітке зображення. А у поєднанні з технологією LG CINEMA 3D він забезпечує самі захоплюючі можливості перегляду 3D на сьогодні.
Кращі LTE- смартфони створені на основі неперевершеного портфеля патентів LG в області LTE
Згідно із звітом аналітичної компанії Jefferies & Company, LG належить найбільша кількість патентів, пов'язаних з LTE : 23з приблизно 1400 засадничих патентів, зареєстрованих у всьому світі, вартістю майже $8 млрд.

Американська аналітична і консалтингова компанія TechIPm, що спеціалізується на інтелектуальній власності(ІС), підтвердила, що нині LG належить найбільша доля з 187 найважливіших патентів на винаходи, пов'язані з LTE, поданих у Бюро по реєстрації патентів і торгових марок США в період з січня по червень 2012 року.

Холодильник з функцією "Двері в дверях"
LG представила холодильники, обладнані функцією "двері в дверях" в 2009 році. Ці моделі з особливою двошаровою конструкцією дверей забезпечені спеціальною панеллю, відкривши яку швидким натисненням кнопки, користувачі виявлять несподівані нові можливості для розміщення продуктів.

Завдяки інноваційній технології "двері в дверях", користувачі холодильника дістають зручний доступ до своїх улюблених закусок і напоїв без необхідності відкривати основні двері холодильника. Функція LG "двері в дверях" зручні у використанні і скорочує витік холодного повітря з холодильника, допомагаючи довше зберігати продукти свіжими.
1 Предложение от магазина: электроматрас полуторный оригинал 170х110.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно