(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

LG Electronics удостоена трех наград национальной премии «Продукт Года 2013»

Москва, 15 квітня 2013 р. Компанія LG Electronics нагороджена Національною Премією в області споживчої електроніки і побутової техніки "Продукт Року - 2013" в номінаціях: "Холодильник" - дизайнерські моделі LG серії GA - B489TG**, "Пральна машина" - LG F1480RDS і "Мікрохвильова піч" - LG MH6342BMS. Знак "Продукт року" символізує визнану якість і новизну товару.

Церемонія нагородження переможців премії "Продукт года-2013" традиційно відбулася у рамках найбільшої в Росії міжнародної виставки споживчої електроніки Consumer Electronics & Photo Expo. Організатором Премії виступила компанія МИДЭКСПО, генеральним партнером - Асоціація Торгових Компаній і Товаровиробників Електропобутової і Комп'ютерної техніки РАТЭК.
Вибір переможців здійснювався шляхом незалежного тестування і голосування компетентного жюрі Премії, до складу якого входять редактори провідних спеціалізованих видань і незалежних експертів ринку споживчої електроніки.
У номінації "Кращий холодильник" перемогу отримали дизайнерські моделі 489-ої серії холодильників LG
Нові дизайнерські моделі холодильників LG серії GA - B489TG** поєднують в собі елегантний, стильний дизайн з ретельно продуманою ергономікою і передовими технологіями для тривалішого збереження свіжості і корисних властивостей продуктів. Витончені двері із загартованого скла, різноманітність кольорів, оригінальні дизайнерські рішення, що округляють, від Карима Рашида, прихована ручка з підсвічуванням і кристалічною поверхнею - усе це відкриває перед споживачами світ різноманітних рішень для створення ідеального інтер'єру.
Надійна технологія лінійного компресора LG(10 років гарантії виробника) дозволяє холодильникам чудово зберігати свіжість продуктів при низькому рівні шуму і значної економії енергії(клас енергоспоживання А ). Крім того, холодильниками цієї серії зручно і приємно користуватися завдяки системі LG Total No Frost - без необхідності розморожування.

Функція багатопотокового охолодження Multi Air Flow рівномірно розподіляє охолоджене повітря по усьому внутрішньому простору, роблячи кожен куточок холодильника придатним для збереження продуктів у свіжому стані. Окрім кращого збереження продуктів, система Multi Air Flow також забезпечує кращу чистоту, гігієнічність і відсутність запахів в холодильнику.

Різні продукти вимагають різних умов зберігання. Тому в нових холодильниках LG 489-ої серії також передбачені спеціальні зони, ці відмінності, що враховують, і що подовжують свіжість продуктів, підтримуючи їх апетитний зовнішній вигляд і зберігаючи максимум корисних речовин. Так, зона свіжості Opti Temp дозволяє встановити індивідуальну температуру для різних типів продуктів за допомогою електронного управління на дверях: для зберігання риби і м'яса і для овочів і фруктів.
Спеціальна кришка секції для овочів з комірчастою структурою Moist Balance Crisper підтримує оптимальний рівень вологості.

Прихована ручка легкого відкривання Easy Handle не займає зайвий простір і дозволяє плавно і без зусиль відкрити дверці холодильника. Оригінальний сенсорний LED дисплей візуально прихований, коли неактивний. Що активується легким дотиком, його екран відображає усю необхідну інформацію про режими роботи холодильника
У номінації "Пральна машина" кращою визнана модель LG F1480RDS
Нова модель LG F1480RDS з серії пральних машин 2 в 1 зі вбудованою функцією сушки поєднує в собі усі передові технології для ефективного прання і дбайливої сушки речей. Це ідеальний вибір для усіх, хто не має в розпорядженні достатнього простору для установки додаткового пристрою для сушки, а також для тих, кому важливе заощадження часу і зусиль.
Як і уся лінійка пральних машин LG F1480RDS оснащена надійним мотором з прямим приводом(10 років гарантії виробника), що забезпечує низький рівень шуму і вібрацій. Також модель оснащена унікальною технологією "6 рухів турботи"(6 Motion DD) і функцією прання пором True Steam. Технологія "6 рухів турботи" - це 6 різних алгоритмів обертання барабана, максимально адаптованих до типів тканин і об'єму праної білизни.

Завдяки цьому пральна машина LG забезпечує чудову якість прання одягу і найдбайливіше звернення навіть з делікатними тканинами. Функція прання пором дозволяє швидко освіжати речі, позбавляючи їх від неприємних запахів, крім того є ефективним засобом у боротьбі з алергенами. Ефективність пральних машин LG c True Steam у боротьбі з алергенами підтверджена Асоціацією дитячих алергологів і імунологів Росії(АДАИР) і Британським фондом боротьби з алергією(BAF).
LG F1480RDS - ваш надійна помічниця у справі турботи про здоров'я близьких, рекомендована для прання дитячих речей, а також людям, аллергий, що страждає. Крім того, завдяки застосуванню технології True Steam вдалося істотно скоротити витрату води і електроенергії - пральна машина LG F1480RDS володіє А класом енергоспоживання.

При стандартному розмірі корпусу, LG F1480RDS може вміщувати до 9 кг білизни в режимі прання і до 6 кг в режимі сушки. При цьому процес завантаження речей значно спрощує і широкі дверці машинки - діаметр люка складає 350 мм. Пральна машина оснащена також такими додатковими конструктивними рішеннями барабана як бульбашкова поверхня і хвилеподібні захоплення.
LG F1480RDS легко управляється за допомогою великого LED- дисплея. Програми, що поєднують прання і сушку, включаються натисненням на одну кнопку - доки ви заниматесь своїми справами, машинка потурбуватися про ваші речі. 14 основних програм прання і 18 додаткових опцій забезпечують якісне і дбайливе прання навіть найделікатніших речей.

Кращою мікрохвильовою піччю була визнана модель LG MH6342BMS з серії Mendini
Грилевая модель LG MH6342BMS відноситься до серії мікрохвильових печей з вишуканим геометричним дизайном авторства відомого італійського архітектора і дизайнера Алессандро Мендини. Це не лише надійний помічник на кухні, але і яскрава деталь будь-якого кухонного інтер'єру. Прагнучи зробити кухню комфортнішою для сучасної людини, LG передбачила в LG MH6342BMS зручні автоматичні програми приготування "Кухні світу". З їх допомогою дуже просто приготувати традиційні блюда французької, італійської, східної і російської кухні.
Досить лише закласти продукт в камеру і вибрати відповідне меню і режим, а пекти сама встановить оптимальний режим приготування блюда для надання йому насиченого смаку.
Спеціальна поверхня внутрішньої камери печі LG Easy clean очищається від жиру легко і значно швидше в порівнянні із звичайним покриттям.
1 Предложение от магазина: полы с подогревом купить город ковров.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер купить в спб.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно