(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

LG Electronics получила три награды

Москва, 18 квітня 2012 р. Компанія LG Electronics нагороджена Національною Премією "Продукт Року ? 2012" в номінаціях "Кращий телевізор з технологією Smart TV" LG LED телевізор 55LM960V, "Пральна машина" ? LG F1443KDS7, "Пилосос" ? LG Kompressor VK81101HF.
Незалежна Національна Премія "Продукт Року" була заснована в 2004, і вручається щорічно у рамках найбільшої в Росії міжнародної виставки споживчої електроніки Consumer Electronics & Photo Expo. Організатором Премії виступила компанія МИДЭКСПО, генеральним партнером.

Асоціація Торгових Компаній і Товаровиробників Електропобутової і Комп'ютерної техніки РАТЭК.
Вибір переможців здійснювався компетентним жюрі Премії, до складу якого входять редактори провідних спеціалізованих видань і незалежних експертів ринку споживчої електроніки, які оцінювали техніку за результатами незалежних тестувань і відкритого голосування.
У номінації "Кращий телевізор з технологією Smart TV" перемогу отримала модель LG 55LM960V
Технологія Smart TV в телевізорах LG дозволяє насолодитися багатим вибором нових розваг ? від веб-серфінгу в зручному форматі великого екрану до магазину функціональних застосувань і ігрових сервісів, кількість яких постійно росте.

Нині в "розумних" телевізорах від LG представлені більшість з популярних на ринку сервісів відео за запитом, серед яких IVI.ru, Zoomby, Now.ru. YotaPlay, Tvigle, а також є доступ до щодня оновлюваного архіву провідних розважальних телеканалів Росії : Першому каналу, ВГТРК, СТС і безліч інших локальних сервісів.

У моделі телевізора 55LM960V від LG функціонал Smart TV був доповнений такими зручними функціями, як WiDi(можливість використати ТБ як другий екран для ноутбука без дротів), Mobile Share(можливість безпровідної передачі контенту з мобільних пристроїв) і Second Display/другий екран(можливість безпровідної передачі телевізійного сигналу на мобільний пристрій).
LG 55LM960V також являється 3D телевізором з пасивною технологією без мерехтінь і з поліпшеною якістю зображення за рахунок використання підсвічування NANO Full LED. Функція "Контроль глибини 3D" надає користувачеві можливість регулювати глибину зображення телевізора. Функція 3D-зуммирования звуку дозволяє додатково виділити звуком тривимірні об'єкти.
Крім того, була істотно допрацьована функція конвертації 2D в 3D, яка вирішує проблему в недоліку 3D-контента, оскільки конвертувати можна будь-який сигнал з будь-якого джерела, у тому числі відео, ігри з приставок та ін.

Дизайн телевізора LG Cinema 3D 55LM960V відрізняється простотою і лаконічністю(Cinema Screen Design) : головною особливістю є тонка металева рамка(4 мм), що обрамляє бічні грані телевізора, завдяки чому екран і рамка стають єдиною поверхнею. Також телевізор оснащений витонченою підставкою, яка доповнює концепцію "ширяючого" дизайну телевізора.
Для максимальної зручності управління телевізорами LG Cinema 3D був розроблений пульт Magic Motion, робота з яким нагадує навігацію комп'ютерною мишею.
У 2012 році пульт був доповнений новими функціями - управління жестами дозволяє виконувати команди за допомогою спеціально запрограмованих рухів, управління коліщатком дозволяє прокручувати сторінки так само, як на екрані комп'ютера, а унікальна технологія управління голосом служить для набору тексту і вибору телеканалів(російська мова підтримується).
1 Предложение от магазина: купить в украине пленочный электронагреватель для пола и стен в Днепродзержинске.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно