(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Комплект пленочного пола Caleo Classic 1 кв м 50 см 220 Вт

Площа обігріву: 1 кв.м
Розмір рулону термоплівки 0, 5х2, 0м
Потужність комплекту 0, 22 кВт.

Теплі підлоги Caleo - це сучасний променистий інфрачервоний нагрівач. Ширина полотну: 50 см. Гарантія: 15 років.

Інфрачервоний теплий підлога Caleo - це обігрівач, створений на базі нанотехнологій і отримав визнання у всіх розвинених країнах.

Конструкція інфрачервоного підлоги являє собою тонку (0, 338 мм) гнучку плівку, з вбудованими карбоновими смугами, які з'єднуються мідними шинами, які служать для підведення електрики. Термоплівка укладається на тепловіддзеркалюючий основу, а зверху лягає яке завгодно підлогове покриття. Інфрачервоне випромінювання відбивається від тепловідбивною підкладки і йде вгору, рівномірно нагріваючи приміщення.

Плівкова підлога Caleo не має холодних зон, працює безшумно і при дуже низькому споживанні електрики 30-60 Вт/м кв... Встановлюється під ламінат, паркет, лінолеум, плитку. Немає необхідності складати стяжку, тому не збільшується товщина підлоги.

Плівку Caleo можна встановлювати під будь-які види каменю, кераміки. Економічна доцільність і надійність цього виду опалення по більшості показників перевершує системи водяного і кабельного типу.
В даний час самий ефективний вид електроопалення, тому, що являє собою випромінювач інфрачервоного тепла, аналогічного тепла Сонця.

Ширина плівки: 50 см. Товщина плівки: 0, 0338 мм. Живлення: 220 воль, 50 Гц. Управління терморегулятором.

З обох сторін нагрівач заламинирован спец. Полімерами, які гарантують повну електроізоляцію і пожежобезпечність.
Конструкція теплої підлоги Caleo гарантує відсутність розшаровування (проникнення вологості в структуру нагрівача). Забезпечує рівномірний розподіл тепла по поверхні.
Нагрівальним елементом в теплому підлозі Caleo служать смуги з карбонової пастою до яких через срібний контакт підключені мідні струмопровідні шини. При такому способі підключення мідні провідники не нагріваються, що позитивно впливає на токопроводімость і термін служби обігрівача.

Система опалення CALEO призначена не тільки для підлоги, а також для стін і стель різних приміщень. Її встановлюють в будинках і квартирах, медичних закладах і готелях, на всіляких закритих майданчиках - балконах, верандах. Офіційна гарантія на інфрачервоні теплі підлоги - 15 років, а реальний термін експлуатації термоплівки CALEO - понад 30 років.

Електромагнітне поле в плівковому нагрівачі Caleo відсутній, на відміну від теплого кабельного статі, оскільки нагрівальним елементом служить не метал, а вуглець.

Інфрачервоні промені, подібні сонячного світла, корисні для людей - іонізують повітря пр цьому не сушать його, знищують грибки і бактерії, підвищують імунітет і загальне самопочуття.

Тепла підлога Caleo має таку особливість, що при нагріванні споживана потужність знижується на 30%. Отже питома потужність тепловиділення термоплівки Caleo менше (170 Вт/кв. м), ніж у інших виробників (220 Вт/кв. м).

Тепла підлога своїми руками: Укладання теплої підлоги не вимагає складних приготувань, немає необхідності роками збирати кошти на ремонт всієї квартири і розводити бруд в кімнатах.
Тепла плівкова підлога Caleo нескладно самому змонтувати і завдяки цьому заощадити на зарплаті будівельникам.
Потрібно просто зняти підлогове покриття і укласти тепловідбивний матеріал і по ньому розкотити рулон плівки (сухий" монтаж), або вмонтувати у легку цементну стяжку ("мокрий" монтаж).

При застосуванні інфрачервоного теплої підлоги Caleo Ви заощадите у кілька разів більше коштів, що позитивно позначиться на сімейному бюджеті.

Терморегулятори для теплої підлоги: дивитися

Монтаж інфрачервоної підлоги Caleo своїми руками. ВІДЕО

Тепла плівкова підлога Caleo - купити в інтернет-магазині Альтаїр. Доставка по Україні - Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кіровоград, Рівне, Полтава, Чернігів, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Львів, Донецьк, Луганськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Житомир, Ужгород, Суми, Житомир, Тернопіль, Черкаси. 1 Предложение от магазина: зверошапка лиса купить в спб.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобільний подогрев полов.

1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно