(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Комплект Comfort Box для пылесосов Miele

Прагнучи захистити сучасну сім'ю від цих проблем, фахівці компанії Philips розробили оптимальне рішення - пилососи з водним фільтром серії AquaAction, завдяки яким можна добитися чудової чистоти не лише підлоги, але і повітря, використовуючи природні властивості води.
Нова технологія водної фільтрації AquaWeb "замикає пил на замок" і запобігає її зворотному попаданню в повітря. Принцип дії полягає в наступному: два ряди "лопатей" при обертанні створюють щільну сітку з крапель, на якій осідають пил і бруд.
Таким чином, повітря в квартирі очищається від мікробів і алергенів, зберігаючи здоров'я усіх членів сім'ї. Крім того, повітря, що виходить, зволожене, що є ще однією важливою перевагою пилососів AquaAction.

Важлива відмінність новинок - простота очищення. Більшість пилососів з водним фільтром необхідно розбирати після прибирання, промивати кожну деталь вручну, сушити і знову збирати.
З новими пилососами Philips хазяйкам більше не доведеться стикатися з подібними труднощами. Вдосконалений фільтр AquaWeb можна з легкістю витягнути і промити під струменем води, а контейнер для збору пилу оснащений ручкою, що дозволяє з легкістю спустошити його, не забруднивши рук.

Окрім цього, новинка, як і усі пилососи Philips, відрізняється високою потужністю 2000 Вт для швидкого прибирання.

Пилососи AquaAction з легкістю очистять полу і килим в усіх куточках - аеродинамічна щітка TriActive забезпечує максимальну ефективність прибирання.
Бічні щітки дозволяють добитися ідеальної чистоти в кутах і уздовж стін, а великий фронтальний отвір відмінно справляється з великим сміттям.
Модельний ряд представлений двома пилососами: FC8950 і FC8952, які мають усі переваги, вказані вище.

А модель FC8952 має ще і додаткову міні турбо-щітку, яка призначена для глибокого очищення килимів, а також для швидкого збору волосся і пуха.
Щітка, що обертається, дозволяє позбавитися від пилу і шерсті тварин, тим самим підвищуючи ефективність прибирання.
Пилососи серії AquaAction роблять прибирання простіше і швидше, звільняючи час для близьких людей і улюбленого зайняття! Це найефективніший спосіб очистити підлогу і повітря.
1 Предложение от магазина: ковры с подогревом цена в харькове.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно