(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Инфракрасный пленочный пол Монокристалл 220Л 200 Вт

Теплий плівковий підлогу нового покоління Монокристал 220Л Ширина: 60 см Виробництво: Україна. Термін гарантії: 10 років. Найнижча ціна.

Теплий плівковий підлогу Монокристал ( MONOCRYSTAL)
220Л (60 см)

Теплий плівковий підлогу змонтований термоплівкою не має холодних зон, забезпечує мінімальне споживання електроенергії - 30-60 Вт/кв. м. загальної площі приміщення. Простота монтажу, навіть для недосвідченого спеціаліста. Монтується під ламінат, лінолеум, плитку. Не вимагає стяжки, а отже не збільшує товщину підлоги. Також можливо встановлювати під будь-які види керамічних, композитних та кам'яних матеріалів. При цьому, економічна ефективність і надійність даного способу обігріву за багатьма показниками перевищує системи кабельного і водяного обігріву підлогових покриттів. **

В даний час найефективніший і сучасний вид електричного опалення, оскільки є джерелом інфрачервоного тепла, яке дає сонце. Монтажні розміри 50, 80 і 100 див. Дешевше кабельних систем на 40-60%, потужність розподіленого електричного поля нижче ніж в кабельних системах обігріву на 80%.

Інфрачервоний плівковий нагрівач для інфрачервоної теплої підлоги, технології CNT (Carbon NanoTube) прототип нагрівальної плівки компаній-виробників TAEIL ELECTRIC CO., Ondolia, Caleo, Calorique (Південна Корея, США).
Загальні технічні характеристики гнучкого плівкового нагрівального елемента:
1. Напруга живлення, В 220± 22
2. Частота живлячої напруги, Гц 50± 2, 5
3. Пікова макс. споживана потужність 200 Вт/кв. м
4. Середньодобова номінальна споживана потужність з терморегулятором, 50 Вт/кв. м
5. Температура на поверхні нагрівального елемента не більш 50 З
6. Температура плавлення плівки, не менше 250 З
7. Товщина, мм 0, 35± 0, 1
8. Ширина, м 0, 6± 0, 005
9. Довжина, м-від 0, 25 до 50
10. Матеріал - електроізоляційний поліестер, карбонова паста CNT, мідні струмопровідні шини, срібні контактні смуги.
11. Паралельне з'єднання.
12. ККД перетворення електроенергії в теплову енергію 95-98%.
Рекомендується використання термоплівки з терморегулятором.
Інфрачервона тепла підлога - це найсучасніший матеріал в області систем обігріву. Термоплівка підходить і для основного, і для додаткового в житлових, офісних і т д. приміщеннях. В основі нагрівача використовуються властивості природного тепла інфрачервоного спектру сонячного світла. Плівка товщиною 0, 3 мм. із застосуванням нанотехнологій, напиленням карбонових (вуглецевих) нанотрубок випромінює інфрачервоні промені, які в сою чергу нагрівають всі непрозорі предмети. Не обов'язково вимагає бетонної стяжки, скорочує витрати часу та коштів. Включити опалення можна відразу після укладання термоплівки.

Розрахунок: для основного обігріву необхідно покласти від 60%, для комфортного - від 40% плівкового обігрівача від загальної корисної площі підлоги (за винятком нерухомих об'єктів, тобто меблі, стаціонарні декоративні конструкції, кухня, побутова техніка, тощо), по периметру приміщення може робитися відступ 10-40 см, між смугами плівки допускається відстань до 5 см, НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ перекриття або накладення плівки на плівку.

Терморегулятори для теплої підлоги: дивитися

Комплектуючі для монтажу

Теплий плівковий підлогу Монокристал (MONOCRYSTAL)
220Л (60 см) - купити в інтернет-магазині Альтаїр. Доставка по Україні - Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кіровоград, Рівне, Полтава, Чернігів, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Львів, Донецьк, Луганськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Житомир, Ужгород, Суми, Житомир, Тернопіль, Черкаси. 1 Предложение от магазина: зверошапка лиса купить в москве.

1 1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно