(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Инфракрасная пленка нагревательная HEAT Plus 1

Інфрачервона нагрівальна плівка HEAT Plus

Використання інфрачервоного плівкового підлоги HEAT Plus набагато безпечніше, ніж іншого роду обігрівачів. Більше 90% випромінювання теплої підлоги HEAT Plus знаходиться в дальньому інфрачервоному діапазоні, що сприятливим чином позначається на здоров'ї людини. Теплові промені установки, долаючи підлогове покриття, швидко нагрівають приміщення.

Також для повноцінного функціонування підлогової системи електрообігріву, необхідно придбати терморегулятор для теплої підлоги з виносним (в підлогу) датчиком температури. Терморегулятор буде керувати комфортною температурою приміщення.

Якщо Ви збираєтеся використовувати теплу підлогу в якості додаткового обігріву, то в доповнення до нього ЇМ ТермоРадости" рекомендує використовувати економні системи електрообігріву (теплові інфрачервоні панелі) вони прекрасно доповнять систему обігріву і подарують не тільки тепло і затишок, але і гармонійно увіллється в будь-який інтер'єр.

Підібрати терморегулятор елітну фурнітуру або під конкретний дизайн приміщення ТУТ

Інструкція з улаштування та монтажу теплих підлог ТУТ

При використанні інфрачервоного плівкового підлоги HEAT Plus нагріваються предмети і тіло людини, при цьому не надаючи шкідливого впливу на них. Рівномірний прогрів приміщення забезпечується завдяки вторинній конвекції від нагрітих предметів. Для створення сприятливого мікроклімату важливу роль відіграє температурний режим. Температура, при якій людина відчуває себе комфортно, нижче при використанні інфрачервоного випромінювання на 4-5 градусів за Цельсієм. Відомо, що тепловтрати людського організму на 45-50% відбуваються в інфрачервоним діапазоні з довжиною хвилі 9-10 мкм, також в інфрачервоному діапазоні відбувається найбільш інтенсивне поглинання тепла. Це означає, що при використанні інфрачервоного теплої підлоги HEAT Plus, людина буде почувати себе комфортно при меншій температурі середовища, а значить вдихати більш свіже повітря. Ще одне корисне якість використання системи плівкових теплих підлог HEAT Plus полягає у підвищенні концентрації в приміщенні негативно заряджених іонів. Система здатна підвищити вміст негативно заряджених іонів в 4 рази. Аналогами є численні генератори аероінів від "люстри Чижевського" до сучасних складних систем.

Основні характеристики плівки:
потужність 100 Вт/м.п.
товщина 0, 275 мм
ширина 502 мм

Повернутися в КАТАЛОГ " Тепла підлога"

УВАГА! Максимально ефективно система теплих підлог працює в діапазоні 217-230 Вольт. Тому настійно рекомендуємо придбати стабілізатор напруги, мінімум потужності для системи електроопалення.

А також рекомендується вивести всю систему електроопалення під окремий автомат!

Купити тепла підлога інфрачервону плівку Heat Plus в Донецьку, Луганську, Запоріжжя, Полтава, Чернігів, Харків, Дніпропетровськ, Крим, Сімферополь, Одеса, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Кривий Ріг, Вінниця, Кіровоград, Суми, Черкаси. Найкраща ціна. 1 Предложение от магазина: зверошапки из искусственного меха.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол.

1

Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно