(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Индукционные варочные поверхности Samsung CTN264EA01 и CTN464NC01

Москва, 6 вересня 2012 року - Samsung Electronics представляє нові індукційні варильні поверхні CTN264EA01 і CTN464NC01. Ці моделі зміцнюють позиції компанії у висококонкурентному сегменті ринку вбудовуваної техніки, задаючи нові стандарти зручності, якості і стилю. Індукційні панелі завойовують все більшу популярність завдяки сукупності переваг.

Склокераміку легко чистити, вона міцна і не боїться перепадів температур, метод індукції безпечніший за газові і електричні панелі, ну і, нарешті, склокераміка прекрасна з естетичної точки зору. Ще однією перевагою таких варильних панелей є теплопровідність склокераміки : вона прекрасно проводить температуру вгору, але практично не віддає тепло по горизонталі, завдяки чому знижуються тепловтрати.

Компанія Samsung завжди дотримується інноваційного шляху розвитку в області виробництва домашніх пристроїв. Нові індукційні варильні поверхні дозволяють готувати будь-які блюда - від простого обіду до святкової вечері - з максимальною зручністю.
У них реалізовані унікальні функції, які допомагають отримати істинне задоволення від готування. Нова варильна панель Samsung CTN464NC01, окрім вже відомих споживачам функцій захисту від дітей, сенсорного управління, індикатора залишкового тепла, таймера і так далі, оснащена функціями автоматичного закипання і підтримки температури на одному рівні.
При спільному використанні ці функції повністю виключають ситуації, коли підготовлюване блюдо "втікає" або пригорає. Як тільки рідина в каструлі закипає, автоматика подає звуковий сигнал, і конфорка переходить з режиму посиленої потужності в режим підтримки температури.
При цьому система сама визначає тип рідини(наприклад, вода або олія) і вибирає точку кипіння, що відповідає йому. Функція підтримки температури на рівні 60 градусів ідеально підходить для гасіння або томління блюд. Овочі, м'ясо, каші тепер можна готувати по старовинних рецептах російської кухні, де томління було одним з головних способів приготування.

Збільшена зона приготування Any Dish дозволяє розмістити одну велику місткість або декілька каструль поменше. У лівій частині панелі CTN464NC01 знаходяться дві конфорки, а уся права є робочою зоною. Завдяки індукційній технології нагрівається вона не повністю, а тільки там, де коштує посуд.

Обидві моделі - глибокого чорного кольору, а CTN464NC01 додатково обрамлена сталевою рамкою. Такий дизайн ідеально впишеться в кухонний простір. Сенсорне управління забезпечує зручне і ергономічне використання панелі завдяки функції Slider(тільки для моделі CTN464NC01) : для зміни потужності нагріву в діапазоні з 15 рівнів досить провести пальцем по сенсорній "смузі".
Модель CTN264EA01 відрізняється від старшої відсутністю деяких технічних характеристик : функцій автоматичного нагріву і підтримки температури, функції Slider, зони Any Dish і таймера. Крім того, варильні поверхні розрізняються по рівнях потужності : 15 рівнів у моделі CTN464NC01 і 9 рівнів у моделі CTN264EA01. Також моделі відрізняються один від одного зовні типом обрамлення.
1 Предложение от магазина: инфракрасные пленочные карбонованые обогреватели купмть в днепропетровске.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить мобильный в севастополе.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно