(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Hotpoint-Ariston запускает новую линию холодильников

Нова лінія холодильників від Hotpoint - Ariston оснащена унікальною технологією озонування Active Oxygen. Повітря усередині холодильника насичується озоном, що зменшує появу в холодильному відділенні бактерій аж до 90 запахів до 70сохраняет свіжість і якість продуктів значно довші, а також збільшує термін зберігання фруктів і овочів. При цьому кількість енергії, що витрачається, не збільшується.

Система охолодження Air Tech
Секрет ідеального зберігання продуктів полягає в ідеальному рівномірному розподілі температури повітря усередині холодильної і морозильної камери. Нові холодильники Hotpoint - Ariston оснащені технологією охолодження Air Tech, яка перешкоджає утворенню льоду і інею в холодильному і морозильному відділеннях, що позбавляє Вас від необхідності їх розморожувати. У холодильному відділенні, завдяки колоні Multiflow, холодні потоки розподіляються рівномірно за усім обсягом, тим самим забезпечуючи ідеальну температуру.
Ці технології у поєднанні з мінімальним споживанням електроенергії не лише дозволить Вам заощадити, але також внести свій вклад на захист довкілля.
Нова технологія Air Tech - це поліпшена циркуляція повітря, контроль температури в усьому холодильнику і, як результат, ідеальне рішення для тривалого зберігання продуктів.
Вибираючи холодильник з нової лінії від Hotpoint - Ariston, Ви можете розраховувати на вищий Клас енергоспоживання А, що означає чудовий результат при мінімальному використанні електроенергії.
Антибактеріальне покриття Hygiene Advance
З тією ж турботою, з якою Ви вибираєте продукти для своїх близьких, Hotpoint - Ariston збереже їх свіжість з дотриманням найвищих гігієнічних стандартів. Для цього матеріал внутрішніх стінок нових холодильників від Hotpoint - Ariston містить антибактеріальні компоненти, які виключають утворення плісняви, бактерій і неприємного запаху. Завдяки цьому холодильники забезпечують найефективніші і гігієнічніші умови зберігання продуктів.

Максимальний результат при мінімальних витратах
Завдяки функції автоматичного контролю I Care холодильники з нової лінії від Hotpoint - Ariston автоматично підтримують ідеальну температуру зберігання, залежно від зовнішніх умов і температури усередині холодильника, мінімізуючи споживання електроенергії. Холодильники з нової лінії споживають на 40еньше електроенергії в порівнянні з іншими холодильниками енергоспоживання класу A.

Ця функція допоможе Вам внести свій вклад на захист довкілля.

Режим на час відпустки
Якщо Ви зібралися у відпустку - виберіть режим "Відпустка"(Holiday), яка переводить холодильник в робочий режим очікування. Порожнє холодильне відділення буде переведено в режим економічної роботи з мінімальним споживанням електроенергії, а морозильне відділення працюватиме у встановленому режимі. Режим очікування дозволить залишити на увесь час відпустки холодильне відділення із закритими дверима без утворення плісняви і неприємного запаху.
Особливе місце для особливих продуктів
Деякі продукти - свіже м'ясо, риба, сири - вимагають особливих умов зберігання. Місткий висувний контейнер зниженої температури з фронтальними дверцями(Fresh Box), що відкриваються, забезпечує оптимальне зберігання цих продуктів.

Швидке охолодження і заморожування
Якщо Ви купили велику кількість продуктів і хочете покласти їх в холодильник - виберіть функцію "Швидке охолодження"(Super Cool). Вона була спеціально розроблена для швидкого охолодження великої кількості продуктів в новій лінії холодильників від Hotpoint - Ariston. Як тільки продукти будуть охолоджені, холодильник автоматично перейде в оптимальний режим роботи. Функція "Швидке заморожування"(Super Freeze) дозволяє швидко заморозити продукти для тривалого зберігання. Вибравши цей режим, температура морозильного відділення знижується на 6°С.
Після досягнення глибокого заморожування продуктів температура повертається до встановленого рівня. Також цю функцію можна використати, коли Вам необхідно швидко приготувати лід.

Дизайн
Інноваційні і привабливі, холодильники з нової лінії від Hotpoint - Ariston прекрасно гармоніюють з найсучаснішими кухонними меблями і з іншими просторами, де кухонна техніка з досконалим і стильним дизайном просто потрібна.
У новій лінії холодильників від Hotpoint - Ariston вдосконалений, впізнанний дизайн, який не залишить нікого байдужим, - оновлений профіль внутрішніх полиць, нова плоска форма дверей, чудове освітлення в холодильній камері, нова зовнішня і інтегрована ручки, цифровий дисплей, створені для зручності використання і кращої ергономіки.
1 Предложение от магазина: электропростынь sanitas swb50 отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить двухспальную электропростынь в москве недорого.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол трио отзывы.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно